Aktualny status Brocka Lesnara w WWE, WWE na ten moment zabookowało tylko jedną walkę na WrestleManii, Chris Benoit miał zastąpić Kurta Angle w walce na WrestleManii

» Kontrakt Brocka Lesnara z WWE wygasł po WrestleManii 36, a on do tej pory nie wrócił. Royal Rumble już w niedzielę, a to rodzi naturalną skłonność do pytań, czy Bestia powróci. W tym roku WrestleMania znów będzie trwała dwie noce. Wielu fanów ma nadzieję na powrót Brocka Lesnara, ale nie zostało to potwierdzone. W rzeczywistości, według Wrestling Observer Newsletter nie ma w ogóle podejmowanej rozmowy w tym temacie.

Jedyne co wiemy to to, że Lesnar nie jest objęty kontraktem, ani nie jest przewidziany do występu w tym momencie.

Powrót Brocka Lesnara to coś, co można zaaranżować między trzema osobami, a następnie wstawić do show jako zmieniony plan, po jego rozpoczęciu. Lesnar wygrał walizkę Money In The Bank nie wiedząc, że będzie w tym pojedynku. Będziemy musieli zobaczyć co WWE i Lesnar mogą wymyślić.

»  WrestleMania 37 odbędzie się 10 i 11 kwietnia. Jak na ironię, 10 kwietnia jest podobno ostatnim dniem obecnego kontraktu Rondy Rousey z WWE. Ona nie jest zabookowana na to wydarzenie, ale Tribal Chief już tak. Jak podaje Wrestling Observer Newsletter, na razie potwierdzona jest tylko jedna walka na WrestleManię 37. To starcie z udziałem Romana Reignsa.

Jeśli chodzi o WrestleManię, to na ten tydzień tylko jedna walka na tej gali jest sfinalizowana, a byłaby to walka Reignsa.

Nie powinno to dziwić. Storyline’y Romana Reignsa od czasu jego powrotu są różnie traktowane. Jego sojusz z Paulem Heymanem dał mu niesamowite wpływy za kulisami. Jedyne co jest pewne to fakt, że Roman Reigns vs Shinsuke Nakamura nie jest pojedynkiem, który WWE ma w planach na WrestleManię 37. Ostatnie wydarzenia mogą wskazywać na to, że Edge dostanie to miejsce, ale musimy zobaczyć jak potoczy się Royal Rumble.

» Na WrestleManii XIX odbył się wielki pojedynek, którego fani nigdy nie zapomną. Brock Lesnar załatwił Kurta Angle w epickim pojedynku. The Olympic Hero był już kontuzjowany wchodząc do ringu i był plan, aby zastąpić go Chrisem Benoit. Podczas swojego nowego podcastu Kurt Angle Show, WWE Hall of Famer wyjawił, że Vince McMahon stworzył plan awaryjny, który zakładał, że Benoit miałby zająć jego miejsce Angle w walce z Brockiem Lesnarem. Oczywiście, do planu B nie doszło, a my teraz możemy się jedynie zastanawiać co by było, gdyby…

Na początku, gdy wróciłem z RPA i dostałem diagnozę od lekarza, powiedziałem Vince’owi, że będę musiał poddać się operacji i będę musiał opuścić WrestleManię. Powiedział: “Oddzwonię do ciebie. Mam pomysł. Pozwólcie mi porozmawiać z pisarzami”. Zdecydował, że będziemy mieli walkę przed WrestleManią na SmackDown i ja miałem zrzucić tytuł na Brocka i wierzę, że Brock pójdzie na WrestleManię i zmierzy się z nowym przeciwnikiem w main evencie. Myślę, że mieli zastąpić mnie Chrisem Benoit, tak mi się wydaje. On w zasadzie miał zająć moje miejsce. To mi przeszkadzało.
Następnego dnia poszedłem do domu mojego sąsiada, a tam jest naprawdę dobry dzieciak o imieniu Johnny. Ma zespół Downa. Świetny dzieciak, naprawdę miły i przyjazny, a do tego wielki fan wrestlingu. Powiedział: ‘Kurt, tak mi przykro, że nie będziesz walczył z Brockiem Lesnarem na WrestleManii’. Powiedziałem: “Tak, to bardzo przykre, Johnny. Powiedział: “Chciałbym, żebyś to zrobił”. To utkwiło mi w pamięci, więc pomyślałem, że zadzwonię do Vince’a i zdecyduję się na operację po WrestleManii i zobaczę, czy się na nią zgodzi. Zadzwoniłem do Vince’a i powiedziałem: ‘Dlaczego mamy nie mieć walki na WrestleManii.. Będę miał operację, ale poczekam i odłożę ją na później. Wiem, że moja ręka ulega atrofii, ale kolejne kilka tygodni nie zaszkodzi, więc niech będzie ta walka.
Powiedział: “Musisz uzyskać zgodę swojego lekarza. Przykro mi Kurt, ale mamy walkę, która jest reklamowana w telewizji w tym ostatnim tygodniu na SmackDown przed WrestleManią, gdzie ty walczysz z  Brockiem, a Brock pokonuje cię w walce o tytuł’. Powiedziałem: “Będziemy musieli zmienić to, Vince”. Powiedział: “Musisz mieć tę walkę”. Powiedziałem, ‘Co możemy zrobić, abym mógł zachować tytuł i przejść na WrestleManię bez wpływu na mecz na SmackDown?’ Powiedział: “Pozwól, że oddzwonię”. Zawsze tak mówi, kiedy próbuje wymyślać pomysły. Poczekałem kilka godzin i oddzwonił do mnie. Powiedział: “Mamy pomysł. Wykorzystamy twojego brata Erica. Wygląda zupełnie jak ty. Ubierzemy go tak jak ciebie. Założymy mu kaptur Team Angle i zrobimy switcheroo na Brocku na SmackDown tydzień przed WrestleManią.
Kiedy dotarłem do ringu tej nocy na SmackDown, wszedłem do ringu, podszedłem do narożnika i zacząłem się modlić w narożniku z głową na turnbuckle. Rozbrzmiała muzyka Brocka Lesnara i zgasły światła. Mało kto wiedział, że mój brat Eric został wprowadzony pod ring w takim samym stroju jak ja przed występem. Kiedy Brock wyszedł i zgasły światła, ja wytoczyłem się z ringu, a mój brat wtoczył się i zastąpił mnie i ustawił się w tej samej pozycji co ja. Więc Brock myślał, że to ja, gdy zszedł z rampy i wszedł do ringu. Zaatakował mojego brata, pobił go, F5, odsłonił go i zobaczył, że to nie ja. Wstał i spojrzał na mnie, a ja wślizgnąłem się na ring i zwinąłem go po szybkim 1,2,3. Więc zachowałem tytuł, aby przejść do WrestleManii na main event. To był fajny kąt. To nie była walka, na którą liczyli kibice. To było w moim rodzinnym mieście, Pittsburghu. Dzięki temu dotarłem do WrestleManii, co było najważniejsze. Wydaje mi się, że pomysł należał albo do Vince’a, albo do Briana Gewirtza. To oni byli dwoma z tych, którzy wpadli na świetne pomysły na postać Kurta Angle’a.