Edge jest w kolejce do znacznie większej walki na WrestleManii?, Co z kontraktem Rondy Rousey?, Prawdopodobieństwo występu Becky Lynch podczas Royal Rumble

» Edge ogłosił, że weźmie udział w Royal Rumble matchu w 2021 roku. Jest też bardzo pewny swoich szans na wygraną. Obecna sytuacja bookingowa również może wskazywać na ten kierunek. Feud Randy’ego Ortona i Braya Wyatta może przeciągnąć się do WrestleManii. Ten pojedynek miał się odbyć na Royal Rumble, ale walka nie została jeszcze zabookowana. Goldberg mówił ostatnio o tym, jak bardzo przeszkadza mu to, że jego pojedynek z Romanem Reignsem nie doszedł do skutku. Reigns w ostatnim czasie wyrzucił również kilka słów w kierunku Goldberga, jednak to starcie prawdopodobnie również będzie musiało zaczekać. The Wrestling Observer Newsletter wspomniał, że skoro Randy Orton i Bray Wyatt wydają się być przeznaczeni na WrestleManię to pozostawia, “Edge’a otwartego na Reignsa lub McIntyre’a, ponieważ jego promo było o zdobyciu tytułu”. Roman Reigns vs Edge dałby fanom walkę spear vs spear, którego się nie spodziewali. Wielu fanów myślało o starciu Goldberg vs Roman Reigns, ale Edge może być miłą niespodzianką. The Rated R Superstar jest writerem na RAW. Nie oznacza to jednak, że nie może pojawić się na SmackDown i rzucić wyzwania Tribal Chiefowi.

» Ronda Rousey nie pojawiła się w WWE od czasu WrestleManii 35. Jej przerwa trwa o wiele dłużej niż wielu przypuszczało, ale pandemia mogła pokrzyżować wiele planów. Kontrakt Rousey z WWE powoli dobiega końca, a my nadal nie ujrzeliśmy Rondy w ringu federacji McMahona. The Baddest Woman On The Planet wzięła ostatnio na celownik swoje kursy na wygranie Royal Rumble match. Ten mały żart był wyraźną wskazówką, że przynajmniej zwraca uwagę. The Wrestling Observer Newsletter zauważył, że Rousey jest wciąż związana kontraktem do 10 kwietnia. To jest pierwsza noc WrestleManii 37, ale nie oczekuje się jej powrotu w tej chwili.

Rousey jest wciąż związana kontraktem do 4/10, co byłoby pierwszym dniem Manii. Oczywiście, że mogłaby zawrzeć nowy kontrakt, gdyby obie strony tego chciały.

Paul Heyman, który blisko współpracował z Rondą Rousey podczas jej runu w WWE, podpowiedział, że być może podpisała ona nowe przedłużenie kontraktu, ale jak na razie nic na to nie wskazuje. Trzeba przyznać, że Ronda Rousey jest bardzo wyjątkowym przypadkiem.

» Royal Rumble na pewno przyniesie niespodzianki, ale czy jedną z nich będzie powrót Becky Lynch? Irlandka i Seth Rollins powitali na świecie swoją córeczkę 4 grudnia, co nie daje zbyt dużo czasu Lynch w przygotowaniach do powrotu. Lynch zamieściła ostatnio zdjęcie z córeczką i wyglądało na to, że była na siłowni. Kontynuowała treningi również w czasie ciąży. W Wrestling Observer Newsletter zauważono, że powrót Becky Lynch nie jest przewidywany na najbliższą niedzielę. Nigdy nie można wykluczyć niespodzianki, Vince McMahon zawsze może poprosić ją o pojawienie się, ale nie zanosi się na to.