Gwiazdy NJPW zmierzają do IMPACT Wrestling. Szczegóły współpracy!

Podczas transmisji IMPACT Wrestling No Surrender, wyemitowany został materiał video zapowiadający debiut byłych mistrzów NJPW Tag Team – Davida Finlay’a i Juice’a Robinsona.

Obecne gwiazdy New Japan Pro Wrestling pojawią się w IMPACT Zone już w najbliższy wtorek podczas najnowszego odcinka IMPACT! Wrestling.

PWInsider informuje, że ich debiut nie jest produktem ubocznym współpracy AEW z NJPW w wyniku której KENTA pojawił się na Dynamite. Umowa na FinJuice (bo tak nazywa się tag team Robinsona i Finlay’a) w IMPACT została podobna zawarta przed dogadaniem się AEW z japońską federacją.

Dyskusje trwały od lata 2020 roku, mniej więcej w czasie, gdy Good Brothers podpisali kontrakty z IMPACT. Donoszono wówczas, że kontrakty Karla Andersona i Doca Gallowsa pozwalają im występować również w NJPW. Taki ruch jest postrzegany jako sposób na naprawienie relacji między federacjami.

Według PWInsider, FinJuice mieli pojawić się w IMPACT Wrestling już podczas ostatniego zestawu tapingów w Nashville. Konflikt harmonogramu spowodował, że ich debiuty przełożono do czasu obecnych nagrań.

Źródła twierdzą, że jest to część “wielu, wielu, WIELU miesięcy” na naprawienie relacji między AEW i IMPACT Wrestling. Osobami, które chciały naprawić ten “związek” są Scott D’Amore i Don Callis.

Także występy Chrisa Bey’a w NJPW Strong jako część Super-J Cup są postrzegane jako krok w kierunku naprawiania ich relacji. Kolejnym, dużym, będzie występ FinJuice już na najbliższym IMPACT. Co ciekawe, ponoć wkrótce do IMPACT Zone może zawitać również sam Kazuchika Okada. Takie informacje podaje Dave Meltzer. Więcej o tym w kolejnych newspackach na MyWrestling.