Heath Slater: „Kilku gości z WWE chce dołączyć do mnie w Impact Wrestling”, Kiedy odbędzie się walka Jona Moxley’a z Lancem Archerem?, Ważą się losy najbliższego odcinka Dynamite na TNT

» Heath Slater w jednym z ostatnich wywiadów, ujawnił, że kilka gwiazd WWE czeka na wygaśnięcie ich kontraktów, aby mogli dołączyć do niego w Impact Wrestling. Przypomnijmy, że Heath spędził 14 lat w WWE, zanim pojawił się na lipcowym PPV Slammiversary znajdując nowy dom w postaci Impact Wrestling.

„Wiedzą, że kiedy są zablokowani kontraktem, nie mogą się wydostać. To jest sedno sprawy (…) Goście wysyłali sms-y i dzwonili pytając o Impact. Niektórzy z załogi WWE mówili, że byłoby wspaniale to zrobić, ale wciąż mają półtora roku lub jeszcze jeden rok. A ja na to, żeby uważali co mówią, bo lata mijają bardzo szybko. Jeśli naprawdę chcą, mogę ich zapoznać z odpowiednim człowiekiem. Zainteresowanie jest na pewno.” – powiedział Heath dla TV Insider.

Przy okazji, zdradził, że bardzo chciałby pracować w Impact ze swoim przyjacielem Joe Hennigiem, czyli Curtisem Axelem, który w kwietniu podobnie jak Heath, został zwolniony z WWE. „Teraz robi swoje i cieszy się życiem”, dodał.

» AEW zapowiedziało, że 14 października odbędzie się specjalne wydanie Dynamite. Będzie to „Anniversary Show” związane z pierwszymi urodzinami ich tygodniówki. Podczas tego wydarzenia, Jon Moxley bronić będzie tytułu mistrza świata w walce z Lancem Archerem, zwycięzcą Casino Battle Royale z All Out.

» Tymczasem ważą się losy emisji nadchodzącego odcinka Dynamite. Wszystko za sprawą rozgrywek NBA, które transmitowane są na TNT, a dokładniej meczu Los Angeles Lakers z Houston Rockets. Jeśli będzie potrzebna dodatkowa gra pomiędzy tymi drużynami, Dynamite zostanie wyemitowane w czwartek. Jeśli zaś nie będzie takiej potrzeby, Dynamite odbędzie się normalnie, w środę. Decyzję w sprawie ewentualnej, dodatkowej gry w NBA poznamy w nocy, z poniedziałku na wtorek. W Wrestling Observer Radio przekazano informację, że wczoraj AEW nagrało godzinny odcinek, który raczej nie ma nic wspólnego z zapowiedzianymi starciami podczas ostatniego epizodu Dynamite. Jeśli okazałoby się, że w środę na TNT pokazywany będzie mecz NBA, tuż po meczu nastąpi emisja godzinnego, specjalnego Dynamite, a dodatkowo w czwartek zapowiadany odcinek. Natomiast jeśli, Dynamite będzie mogło normalnie odbyć się w środę, godzinny odcinek zostanie wyemitowany we wtorek 22 września.