Kazuchika Okada już wkrótce pojawi się w AEW oraz IMPACT Wrestling?!

14 lutego informowaliśmy Was o tym, że gwiazdy New Japan Pro Wrestling, Juice Robinson i David Finlay zmierzają do IMPACT Wrestling. Do ich debiutu w amerykańskiej federacji dojdzie już dzisiejszej nocy.

Jak się okazuje, to nie wszystkie gwiazdy NJPW, które w najbliższym czasie mają być częścią dużej współpracy na linii AEW – IMPACT Wrestling – NJPW.

Dave Meltzer za pośrednictwem Wrestling Observer Radio, ujawnił, że były IWGP Heavyweight Champion Kazuchika Okada również zostanie wplątany w te partnerstwo. Znany dziennikarz przyznał, że nie wie, gdzie wystąpi Okada, ale jest przekonany, że stanie się to niebawem.

Przypomnijmy, że dotychczas, w AEW pojawił się pretendent do tytułu IWGP United States Championship KENTA. Na ostatnim Dynamite połączył on siły z Kennym Omegą, gdzie wspólnie pokonali Jona Moxley’a i Lance’a Archera.

Karl Anderson z tag teamu The Good Brothers (którzy również są mocno zaangażowani we współpracę) dał na Twitterze znak, że Okada pojawi się zarówno w AEW jak i IMPACT Wrestling:

Oczywiście, dużo też zależy od ograniczeń dotyczących podróżowania związanych z COVID-19 i wytycznych dotyczących kwarantanny. Jeśli będzie możliwość, aby Kazuchika Okada mógł bezproblemowo wystąpić w Stanach Zjednoczonych, na pewno do tego dojdzie. Tak przynajmniej przekonuje Dave Meltzer i osoby zaangażowane we współpracę między federacjami.