Znamy dwa pierwsze wejścia w męskim Royal Rumble Matchu i ostatnie w kobiecym, Duża walka z udziałem gwiazdy AEW zapowiedziana na galę NJPW

» Podczas WWE Backstage ogłoszone zostało, że jako pierwsi do męskiego Royal Rumble Matchu wejdą panowie, którzy znają się bardzo dobrze. Mowa o Randym Ortonie i Edge’u. To właśnie ta dwójka rozpocznie tegoroczny Royal Rumble Match w wykonaniu mężczyzn.

Natomiast jeśli chodzi o kobiety, w trakcie Backstage odbyła się walka Natalya vs Tamina Snuka. Zwyciężczyni zagwarantowała sobie wejście z numerem 30, a została nią Natalya. Zawodniczka skomentowała swoje osiągnięcie na Twitterze:

“Przetrwałam 56:01 minut w Royal Rumble, dłużej niż jakakolwiek inna kobieta w historii. Jako uczestniczka z numerem 30, nigdy nie byłam bardziej gotowa na zwycięstwo. #IronHart”

» New Japan Pro Wrestling ogłosiło, że IWGP US Heavyweight Champion Jon Moxley będzie bronił swojego mistrzostwa 26 lutego na gali New Beginning USA. Jego przeciwnikiem będzie KENTA. Zeszłej nocy, Moxley pojawił się na NJPW Strong, aby skonfrontować się ze swoim oponentem. Japońska federacja ogłosiła również kilka innych walk, które odbędą się w najbliższym czasie. W akcji zobaczymy m.in. Lio Rusha, Danny’ego Limeligha czy TJP.