Czy The Rock wystąpi na WrestleManii?, Plan Peyton Royce względem Women’s Royal Rumble Matchu, Zaktualizowana karta PPV Royal Rumble

» WWE przygotowuje się do kolejnego road to WrestleMania bez udziału The Rocka. Mało prawdopodobne wydaje się, że Dwayne będzie częścią tegorocznej WrestleManii. Ringside News informuje, że przez pandemię pomysł dotyczący występu The Rocka na największej gali roku został wstrzymany i nie wygląda na to, aby miał zostać wznowiony.

Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że The Rock chce wystąpić na największej scenie wrestlingowej, ale nie w tym momencie, kiedy nie ma fanów na arenie:

Wiem, jak Dwayne pracuje nad tymi rzeczami. Ma taką mentalność i wiem, że wciąż dyskutuje na temat swojego występu. Idea występu przed 100 tysiącami widzów jest dla niego najważniejsza. Oczywiście w tym roku nie będzie to możliwe, więc być może wystąpi na przyszłorocznej WrestleManii.

WrestleMania nie będzie organizowana w Hollywood aż do 2023 roku. W przyszłym roku wspomniane wydarzenie odbędzie się w Teksasie. Wiele może się wydarzyć w najbliższym czasie, jednak występ The Rock na kwietniowym PPV jest niemalże niemożliwy.

» Wygląda na to, że dzisiejszy Women’s Royal Rumble Match będzie obfitował w różnego rodzaju niespodzianki. WWE Women Peyton Royce chce upewnić się, że fani wiedzą, jakie są jej zamiary względem wspomnianej walki.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Typer #10 Sezon 2020/2021: WWE Royal Rumble

Peyton za pośrednictwem Twittera opublikowała zdjęcie zapożyczając frazę spopularyzowaną przez wyścigi. Wrestlerka nie zamierza przegrać na samym początku w Royal Rumble Matchu po przez wyrzucenie przez linę. Według bukmacherów Peyton Royce nie jest jedną z faworytek do zwycięstwa w kobiecym royal rumble matchu, jednak znając WWE plany mogą ulec zmianie tuż przed show. Przed przystąpieniem do wspomnianej walki Peyton Royce nie jest częścią The IIconics.

» Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę PPV Royal Rumble, które odbędzie się w Tropicana Field.

WWE Title Match
Bill Goldberg vs. Drew McIntyre (c)

Last Man Standing Match for the WWE Universal Title
Kevin Owens vs. Roman Reigns (c)

SmackDown Women’s Title Match
Carmella vs. Sasha Banks (c)

WWE Women’s Tag Team Titles Match
Nia Jax & Shayna Baszler vs. Charlotte Flair & RAW Women’s Champion Asuka (c)

30-Man Royal Rumble Match
Randy Orton z numerem #1, WWE Hall of Famer Edge z numerem #2, Daniel Bryan, WWE United States Champion Bobby Lashley, AJ Styles, Otis, The Miz, Jey Uso, Cesaro, Jeff Hardy, Shinsuke Nakamura, Sami Zayn, SmackDown Tag Team Champion Dolph Ziggler, WWE Intercontinental Champion Big E, Sheamus, John Morrison, Elias, Mustafa Ali, Braun Strowman, King Baron Corbin, Rey Mysterio, Dominik Mysterio, 8 Superstars TBA
Zwycięzca otrzyma title shota na WrestleManii 37.

30-Woman Royal Rumble Match
Natalya z numerem #30, Nia Jax, WWE Women’s Tag Team Champion Charlotte Flair, Bayley, Bianca Belair, Mandy Rose, Dana Brooke, Peyton Royce, Alexa Bliss, Shayna Baszler, Liv Morgan, Ruby Riott, Tamina Snuka, 17 Superstars TBA
Zwyciężczyni otrzyma title shota na WrestleManii 37.