Hall of Famerka uczestniczką Royal Rumble?, Powerhouse Will Hobbs wspomina swoją przygodę w AEW

» Wygląda na to, że WWE Hall of Famer Trish Stratus może być jedną z uczestniczek 30-osobowego Womens Royal Rumble Matchu. Taka walka odbędzie się podczas gali WWE PPV Royal Rumble. Dzień przed wielkim wydarzeniem WWE Women Natalya udostępniła zdjęcie, na którym znajduje się Stratus.

Nie mogę się doczekać tej niedzieli – napisała Natalya.

W 2018 roku Trish pojawiła się z numerem 30 w Women’s Royal Rumble Matchu. Ostatni raz w ringu WWE pojawiła się na SummerSlam w 2019 roku przegrywając z Charlotte Flair. Podczas sobotniego odcinka WWE BackStage na FS1 Nattie pokonała Taminę zdobywając numer 30 w women’s royal rumble matchu. Według bukmacherów faworytkami do zwycięstwa są: Bianca Belair oraz Alexa Bliss.

» Powerhouse Will Hobbs wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Chrisa Jericho, w którym omówił swoje początki w AEW.

Skończyło się na tym, że otrzymałem smsa od QT Marshalla i pomyślałem, iż ktoś sobie ze mnie żartuje. Spojrzałem na wiadomość, po czym odłożyłem telefon. Kilka godzin później otrzymałem telefon – Hej tutaj QT Marshall z AEW. Czy mieszkasz w okolicy Jacksonville. Odpowiedziałem, że nie, ale znajdę sposób, aby tam się dostać. Tak więc Markus Mac, faktycznie jest promotorem oraz właścicielem All Pro Wrestling. Wydaje mi się, że skontaktował się z Codym, który zapamiętał mnie z kilku wydarzeń ze sceny niezależnej. Pamiętam swój pierwszy pojedynek w AEW. Współpracowałem ze Scorpio Sky. Byliśmy razem na kilku niezależnych wydarzeniach, jednak na tablicy pojawił się Orange Cassidy. Pomyślałem sobie o cholera…. mieliśmy pewien konflikt. Miałem okazję do pracy z najlepszych babyfacem…. Powiedziałem mu, że jestem tutaj, aby wykonać swoją pracę i mimo iż jest pewna różnica między nami, musimy się dopasować i stworzyć najlepsze widowisko. Długo rozmawialiśmy i wygłupialiśmy się słuchając Jamesa Browna. Nie mogłem narzekać, ponieważ było to dla mnie wielkie wydarzenie.