Chris Jericho reaguje na negatywne komentarze, Trish Stratus chętna na powrót do ringu, Walka zapowiedziana na GCW: Spring Break

» AEW Superstar Chris Jericho stał się obiektem żartów przez wielu fanów. Ostatni odcinek Dynamite został wyemitowany zaraz po zakończeniu spotkania Boston Celtics z Milwaukee Bucks na TNT. Pierwszym pojedynkiem było starcie tag teamowe z udziałem Jericho i MJF vs Top Flight. Były AEW Champion za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat negatywnych komentarzy.

Awwww, oni są? Cóż, w każdym razie gwarantuję, że mogę wrócić do robienia pompek, przysiadów z obciążeniem i przysiadów z pochyleniem. Nadal otrzymuję rekordowe oceny, mam naprawdę grubą skórę, dzieciaki…. #LeChampion.

» Trish Stratus wycofała się z wrestlingu w 2006 roku, a następnie została wprowadzona do WWE Hall of Fame. Od czasu do czasu sporadycznie pojawia się na większych eventach organizowanych przez WWE. Na SummerSlam 2019 została pokonana przez Charlotte. Trish jest otwarta na kolejne występy w ringu WWE:

ZOBACZ TAKŻE >>>>> WWE NXT 23/12/20 – Raport

Jeśli jest szansa na coś, co może się wydarzyć, jestem zainteresowana. Jestem otwarta na możliwość przejścia na emeryturę na własnych warunkach. Po prostu wiem, że ważne jest, aby w trakcie swojej kariery zatrzymać się i przejąć kontrolę. Wiele osób nie potrafi zdać sobie sprawy i nie czują, że osiągnęli coś w swojej karierze.
Jestem otwarta i świadoma, tego co zrobiłam i mam kontrolę nad wszystkim.

» Joey Janela ogłosił, że na pierwszej gali GCW: Spring Break odbędzie się starcie Orange Cassidy vs NJPW Star Minoru Suzuki.

Zamierzamy sprawić, że wydarzy się wiele rzeczy, które wywrócą niezależny wrestling do góry nogami. Moim głównym celem jest pomoc w eksplozji niezależnego wrestlingu po pandemii. Wielu promotorów i niezależnych wrestlerów nadrobi stracony czas, to mój główny priorytet.

Ostatnie wydarzenie “Spring Break” odbyło się w październiku. Podczas wspomnianego wydarzenia Orange Cassidy pokonał Ricky’ego Shane’a. Joey Janela przegrał z Rickym Mortonem.