WWE NXT 23/12/20 – Raport

NXT Tag Team Championship Street Fight

Danny Burch and Oney Lorcan [c] vs. Drake Maverick and Killian Dain

 

Pod koniec starcia Lorcan i Burch strącili Daina z brzegu ringu w rozłożone za nim stoły, gdy zbierali heat ma Mavericku, Drake wykonał low blow na obu rywalach po czym okładał ich skórzanym paskiem. Oney zatrzymał Drake’a low blow’em po czym Burch uderzył Mavericka kijem do krykieta i po wykonaniu Assisted DDT z Lorcanem obronił tytuły.

 

Zwycięzcy przez przypięcie i nadal NXT Tag Team Championi – Oney Lorcan i Danny Burch 

 

 

 

 

 

Pokazano mieszkanie Gargano z ujęcia choinki udekorowanej podobiznami Candice i Johnny’ego, skarpety na kominek ze zdjęciami Candice, Johnny’ego, Indi i Austina oraz Gargano grającego na pianinie. Candice trzymająca psa na rękach pyta Johnny’ego czy jest gotowy bo „dzieci” chcą otworzyć prezenty.

Gargano nagrywa wszystkich mówiąc że cieszy się że spędza święta z miłością życia dając zbliżenie na pas North American. Indi pyta jak udało się im to zorganizować a LeRae mówi że oni zawsze znajdują sposób, Austin mówi „No Way Jose” a Johnny mówi mu by nie wypowiadał tego więcej w jego domu, był pewien gość o tym imieniu i nie przepadają za nim. Karze Theory’emu odłożyć ciastka i otworzyć prezenty.

Theory otwiera prezent którym są proteiny ze zdjęciem Gargano i pyta czy będzie kiedyś tak duży i silny jak on. Johnny mówi że nie zauważy jak zostanie Austinem TakeOver.

 

 

 

 

 

 

Pokazano wideo gdzie Balor i O’Reilly oglądają swoją ostatnią walkę. Kyle mówi że byl dla niego jako rywal tym czym Cole dla Gargano. Finn mówi że po wiązaniu w starciu widać z jakim przeciwnikiem ma się do czynienia, Kyle pył pewny siebie i opanowany. Obaj analizują kiedy Balor przejął ofensywę oraz moment w którym Kyle trafił Finna kolanem w szczękę. Balor mówi że w ich kolejnym starciu to zakończy a Kyle że zniszczy jego dziedzictwo tak jak szczękę.

 

 

 

 

 

McKenzie Mitchell rozmawia z Tylerem Rustem i Malcolmem Bivensem który mówi że Rust w walce z Ciampą miał jeden z najlepszych debiutów w NXT po czym pyta kto poza nim pociągnął Tomaso Ciampę do granic możliwości pierwszego dnia. Kończy mówiąc że Tyler jest „diamentem pośród rdzy” i pora zarobić trochę kasy po czym odchodzi razem z nim.

 

 

 

 

 

Jake Atlas vs. Isaiah “Swerve” Scott

Jake Atlas próbował wykonać roll-up lecz gdy Swerve był przy linach wykonał headbutt trzymając rękę Jake’a po czym przechwycił headscissior na JML Driver. 

Zwycięzca przez przypięcie – Isaiah “Swerve” Scott.

Po walce Scott szydzi z Jake’a i próbuje podać mu dłoń lecz on odchodzi.

 

 

 

 

 

Adam Cole z Roderickiem Strongiem rozmawiają z McKenzie Mitchell o kolejnej walce Balora z O’Reillym. Mówią że Kyle od ich ostatniej walki się zmienił tak jak jego strategia przez co wynik ich kolejnej walki ulegnie zmianie.

Podchodzi do nich Vleveteen Dream mówiąc że to zabawne jak „potężni upadli” w NXT. Zawsze myślał że to Adam jest liderem grupy ale wygląda na to że O’Reilly jest „głową węża”, co czyni ich obu a zwłaszcza Adama  cheerleaderkami. Cole policzkuje go mówiąc że UE nie ma lidera i zamierza mu pokazać że nadal rządzą NXT.

 

 

 

 

 

 

 

Timothy Thatcher mówi że Tomaso Ciampa chciał z nim walczyć i powiedział mu to twarzą w twarz więc gratuluje bo nie zdarza się to mu zbyt często. Na TakeOver on chciał mu odebrać ucho a Timothy jego szyję ale lekcja nie została zakończona więc zwrócił mu przysługę i poszedł do ringu podczas jego walki by chcieć z nim walczyć lecz on go zignorował po czym został wyrzucony bez żadnego szacunku.

Ciampa może nie lubi jak ktoś gada i zgrywa twardziela lecz właśnie to będzie robić. Zamierza pozwolić sobie na coś w walce z Leonem Ruffem więc jeśli chce może przyjść i go powstrzymać bo teraz Timothy Thatcher chce walczyć z nim.

 

 

 

 

 

 

Rhea Ripley vs. Dakota Kai 

Przed walką wspomniano że Regal zabronił Gonzalez przebywania przy ringu podczas walki..

Rhea przejęła kontrolę nad walką do momentu gdzie Kai wbiła jej ramię w narożnik preacując nad nim w trakcie przerwy. Ripley otrzymała facewash po czym skontrowała whellbarrow roll na Prism Trap (Standing Inverted Texas Cloverleaf) gdy na rampie pojawiła się Gonzalez. Kai stontrowała próbę superplexa na Kai-Ropractor (Front flip Backstabber). 

Kai próbowała skontrować Riptide (Pumphandle Powerbomb) na gilotynę lecz Rhea wykonała flapjack oraz Riptide kończąc walkę.

Zwycięzca przez przypięcie – Rhea Ripley.

Po walce Gonzalez weszła do ringu i razem z Ripley rzuciły się na siebie po czym zostały rozdzielone.

 

 

 

 

 

 

U Gargano pokazano Indi Hartwell otwierającą prezent którym jest  PS5, Theory powiedział “No F–king Way” co nie spodobało się Candice i Johnny’emu. Idni zauważa że pudełko jest puste a Johnny mówi że PS5 jest jego, pudełko miało dodać dramaturgi ponieważ ma lepszy prezent nadając jej przydomek „Indi Wrestling”, Hartwell mówi że to lepsze niż PS5 a Candice że „wspierają Indi Wrestling” po czym Theory wzruszył się jedząc ciastka.

 

 

 

 

 

 

 

Toni Storm mówi że zrobiła dokładnie to co mówiła pokonując Ripley, poza tym była w zwycięskiej drużynie na War Games, teraz odbierze tytuł Io Shirai. Nie bez powodu Io jest przerażona gdy tylko wspomni o tytule ponieważ wie że jest jedyną kobietę w tym rosterze której nie może pokonać. Przypomina że pokonała Shirai w finale Mae Young Classic. Io może mówić że martwi się jedynie o tytuł ale teraz ma drugi problem którym jest Toni Storm.

 

 

 

 

 

Pokazano ponownie „mordercze” treningi Xii Li i Boa lecz tym razem są zahartowani i proszą o więcej zamiast próbując rezygnować. Ich mistrz mówi im że wystarczy i pokazano ujęcie pomalowanej kobiecej twarzy.

 

 

 

 

 

 

Bronson Reed pokonał Ashanti The Adonis. Ashanti uniknął back suplexa backflipem wyprowadzając parę ciosów i kopnięć po czym Reed wykonał body avalanche, stomp i kopnięcie w głowę na senton oraz Tsunami (Splash z narożnika).

 

 

 

 

McKenzie Mitchell podbiega do Io Shirai która mówi że słyszała co mówiła Storm po czym zmierza do ringu, rozkłada krzesło na jego środku i woła Storm. Mercedes Martines atakuje Shirai z za pleców i wbija ją w siarkę przy barierkach z pozycji fireman’s carry, dorzuca biel w barierkę i wbija ją w słupek narożnika oraz brzeg stołu komentatorskiego.

 

 

 

 

 

U Gargano Candice LeRae otwiera ostatni prezent którym jest koło czołgu Shotzi, Johnny mówi że spędził godziny na złomowisku żeby je znaleźć specjalnie dla Candice „Generała ich wszystkich”. Pod koniec wszyscy stają do rodzinnego zdjęcia i pojawia się grafika pocztówki z napisem „Merry Christmas from The Way”.

 

 

 

 

 

 

Leon Ruff pokonał Timothy’ego Thatchera. Thatcher dominował Ruffa przez większość starcia, rozłorzył krzesło przy rampie i wrócił do ringu, gdy zamierzał wykonać Half Boston Crab Ruff podciągnął się zapinając small package i przypinając go. Thatcher po walce zaatakował Ruffa po czym otrzymał Willow’s Bell od wbiegającego do ringu Ciampy który mówi że chce Fight Pit Matchu z Thatcherem i całuje go w czoło.

 

 

 

Damian Priest mówi że dał Karrionowi Krossowi prostą wiadomość by stanął z nim twarzą w twarz jak mężczyzna. Lecz on zaatakował go z zaskoczenia więc pyta gdzie ten twardziel o którym wszyscy mówią. Więc zamiast chować się za włąsnym mistycyzmem powinien spojrzeć w lustro i powiedzieć „może nie jestem taki zły za jakiego się uważam ?”. Odpowiedż na to pytnie otrzyma na NXT New Years Evil gdzie ośmieszy go na oczach wszystkich.

 

 

 

Dexter Lumis rysuje karykatury Ripley i Gonzalez z logiem New Years Evil i napisem „Last Woman Standing”.

 

 

 

 

 

Tyler Rust [ z Malcolmem Bivensem] pokonała Arię Divari wykonując Crucifix Dbl Armbar.

 

 

 

 

Pokazano Leona Ruffa który wychodzi z biura Regala i mówi że po pokonaniu Thatchera zmierzy się Johnnym Gargano i odzyska tytuł North American podtrzymując jego klątwę.

 

 

Karrion Kross mówi że Damian Priest prezentuje się jako ktoś kto uważa że życie to impreza i szuka kłopotów żeby móc się ich pozbyć. Tym razem kopie sobie dół z którego się nie wydostanie. Kwestionując jego męskość i wymądrzając się przy Scarlett uczynił największy błąd swojego życia. To nieuniknione że odzyska tytuł którego nigdy nie stracił lecz Priest jest intrygującą  przeszkodą na drodze lecz gong zabije nad jego nagrobkiem jak u całej reszty. Scarlett mówi „zagłada nadchodzi panie Priest”. Tik tok.

 

 

 

 

 

Adam Cole pokonał Velveteen Dreama wykonując superkick na Last Shot.