Uwaga na Spoilery! Matt Hardy i Chris Jericho – UDM, Feud Finna Balora z WALTEREM aktualny?, Kim jest pierwsza rywalka Charlotte Flair?

» Podczas wczorajszego odcinka AEW Dynamite, Matt Hardy odpowiedział na zeszłotygodniowy komentarz Chrisa Jericho. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy dojdzie do konfrontacji z udziałem Inner Circle oraz The Elite (Kenny Omega, Cody Rhodes, Matt Jackson, Hangman Page, Matt Hardy vs Chris Jericho, Jake Hager, Sammy Guevara, Santana i Ortiz). W poniżej zamieszczonym materiale wideo Matt Hardy zaprosił Chrisa Jericho do Elite Deletion Matchu. Najprawdopodobniej będzie, to coś w stylu Ultimate Deletion Matchu:

Mam dla Ciebie specjalną ofertę, przyjmij moje zaproszenie i przyjdź do Hardy Compound. Zmierz się ze mną w Elite Deletion.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT, Finn Balor wysłał oświadczenie w kierunku WWE NXT UK Championa WALTERA, które brzmiało następująco:

WALTER, ty i ja mamy różne cele. Oboje robimy rzeczy we własnym czasie, obaj mamy kontrolę twórczą nad naszymi światami. Ale tutaj jesteśmy w czasie, którego nie znamy i nie możemy wykonać naszych odpowiednich ruchów. Ale ten czas minie i nauczysz się tego od gościa, od którego pożyczyłeś tytuł.

Nie od dziś wiadomo, że podczas NXT TakeOver: Tampa Bay miało dojść do walki z udziałem WALTERA oraz FInna Balora jednak z powodu koronawirusa wszelakie działania zostały zawieszone.

» Podczas wczorajszego NXT TV odbył się Ladder Match z udziałem Tegan Nox, Dakoty Kai, Mia Yim, Candice LeRae, Chelsea Green oraz Io Shirai. Zwyciężczyni tej walki stała się pretendentką do pasa WWE NXT Women’s. Ku zaskoczeniu wielu osób zwycięsko z konfrontacji wyszła wrestlerka z Japonii i to Io Shirai w najbliższym czasie będzie rywalką Charlotte Flair. Świeżo upieczona mistrzyni kobiet NXT za pośrednictwem Twittera skomentowała Ladder Match:

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy dojdzie do konfrontacji Charlotte z Shirai.