Spoiler dotyczący walki na Money in the Bank 2020, Kto pretendentem do Universal Title?, Co skłoniło Edge’a do powrotu do WWE?

» Kolejnym wielkim wydarzeniem w świecie wrestlingu będzie gala PPV Money in the Bank, która odbędzie się 10 maja. Pierwotnie show miało odbyć się w Baltimore, ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że z powodu aktualnej sytuacji, WWE zdecyduje się wybrać inną lokalizację.

Podczas WrestleManii 36, Otis oraz Mandy Rose świętowali zwycięstwo odniesione w starciu z Dolphem Zigglerem. Niespodziewanie na Instagramie możemy obejrzeć rozmowę członka The Heavy Machinery z Mandy Rose. Otis zasugerował, że podczas Money in the Bank powinni połączyć siły i zmierzyć się z Dolphem Zigglerem oraz Sonią Deville. Jednym z pomysłów WWE było zorganizowanie 6-osobowego mixed tag team matchu z udziałem Mandy Rose oraz The Heavy Machinery, a ich rywalami mieli być Dolph Ziggler, Robert Roode oraz Sonya Deville. Niestety plany te zostały zmienione w ostatniej chwili i najprawdopodobniej obejrzymy zwykły mixed tag team match.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#Otis on possible #WWE #MITB match for this year

Post udostępniony przez Ringside News (@ringsidenewscom)

» Oficjele WWE planują zorganizowanie tapingów WWE SmackDown, które mają odbyć się w pustym WWE Performance Center. Firma ujawniła, że podczas najbliższego odcinka WWE SmackDown będziemy świadkami segmentu z udziałem Brauna Strowmana, który na WrestleManii 36 pokonał Billa Goldberga i odebrał mu WWE Universal Championship:

Co przyniesie przyszłość Strowmanowi, kiedy będzie Universal Championem? Czy nowy pretendent podejmie kroki i zaryzykuje odebranie tytułu z tych rąk?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w piątek poznamy nowego pretendenta do WWE Universal Championship, ponieważ Bill Goldberg nie otrzyma walki rewanżowej.

» Po prawie 10 latach do ringu WWE powrócił WWE Hall of Famer Edge, który był gościem specjalnym podcastu prowadzonego przez Coreya Gravesa. Edge wyjawił, że gdyby nie program na WWE Network oraz swoboda w wyrażaniu siebie, nie wznowiłby swojej przygody z wrestlingiem:

Właśnie wycofałem się z wrestlingu. W pewnym sensie, to Jay, Christian sprowadził mnie z powrotem. Kiedy zostałem zmuszony do przejścia na emeryturę powiedział – Hej, czemu nie możemy stworzyć czegoś razem? I w taki sposób powstał Edge And Christian Show i znowu byliśmy wolnymi facetami. Moja miłość do wrestlingu na nowo się narodziła.