Uwaga na Spoilery! Kolejne doniesienia w sprawie Boneyard Matchu, Wypowiedź Mandy Rose i Otisa, Mistrzowie WWE w ESPN

» The Boneyard Match był najchętniej ocenianą konfrontacją przez fanów wrestlingu oglądających wydarzenia jakie miały miejsce podczas tegorocznej WrestleManii 36. AJ Styles oraz The Undertaker otrzymali wiele pozytywnych opinii za stworzenie czegoś, czego nigdy nie było w telewizji.

Jak widać na zdjęciu w stworzenie tej walki zaangażowany był Jeremy Borash, który także pracował podczas Ultimate Deletion Matchu w Impact Wrestling. Dlaczego o tym wspominam? Te dwie walki są niemalże identyczne. WWE podobno chciało wykorzystać opuszczony rów, most oraz pobocze do wejścia The Undertakera, niestety nie mieli zbyt wiele czasu i nie udało im się uzyskać pozwolenia od miasta. Rozmowa między Takerem, a Stylesem nie była częścią skryptu, ale zawodnicy zostali poproszeni o improwizację. WWE COO Triple H był osobą odpowiedzialną za dialog i pozwolił wrestlerom na tak zwaną samowolkę. Ręka wystająca z grobu była rekwizytem. Miała być ona nawiązaniem do Your House: Buried Alive z października 1996 roku.

» Podczas drugiego dnia WrestleManii 36 odbył się single match, w którym Otis pokonał Dolpha Zigglera. W narożniku show offa obecna była Sonya Deville. W starciu nie zabrakło ingerencji ze strony Mandy Rose, co ostatecznie wpłynęło na końcowy rezultat. Po walce Otis świętował zwycięstwo z Mandy, która go pocałowała.

W poniżej zamieszczonym materiale wideo Kayla Braxton pogratulowała zwycięstwa Otisowi na największej gali PPV:

Moja brzoskwinia, moja cudowna brzoskwinia – takie słowa padły z ust Otisa. Jestem teraz wypełniony emocjami, po prostu eksploduję. Teraz załatwiliśmy sprawę i musieliśmy pokonać Dolpha Zigglera atakując go łokciem, kochanie.

Kayla zapytała Rose, czy zakończyła współpracę z Deville:

Wiesz, co myślę że moje działania mówią za siebie i w tym momencie Sonya dostała to, na co zasłużyła. Razem z Otisem planujemy pójść na steki, aby świętować zwycięstwo.

» WWE Champion Drew McIntyre pojawi się w programie ESPN2 “Golic & Wingo”. Oprócz niego w trakcie show obejrzymy nową NXT Women’s Champion Charlotte Flair. Warto dodać, że podczas wczorajszego wydarzenia Charlotte Flair pokonała Ripley, a Drew McIntyre poradził sobie w starciu z Brockiem Lesnarem.

Poniżej przedstawiamy zapowiedź występu gwiazd WWE:

Drew McIntyre i Chralotte Flair zeszli z WrestleManii z tytułami mistrzowskimi, dlatego pojawią się na ESPN, aby opowiedzieć o swoich sukcesach. Nowi mistrzowie dołączą do programu Golic & Wingo. Najpierw pojawi się Drew McIntyre zwycięzca starcia z Brockiem Lesnarem, a po nim wejdzie Charlotte Flair.