Booker T komentuje przejście gwiazd WWE do AEW, Chris Jericho o kulisach powstania finishera, Wade Barrett wspomina przygodę z OVW

» WWE Hall Of Famer Booker T wypowiedział się na temat debiutów byłych wrestlerów WWE podczas ostatnich odcinków AEW Dynamite:

Ci goście nie tracili czasu. Też tak chcę. Pamiętam, kiedy opuściłem WCW i przeniosłem się do WWE, wiedziałem że nie mogę stracić czasu, ponieważ brakuje mi pieniędzy. Matt Hardy powiedział mi, że podjął poważną decyzję, która była dla niego właściwa. Mniej dni, więcej pieniędzy, mniej stresu, brzmi dobrze. Matt nie należy do najmłodszych wrestlerów – jest na końcu swojej przygody z wrestlingiem. Nie sądzę, aby Matt był jednym z facetów pracujących na pół etatu. Każda federacja chciałaby mieć u siebie takiego faceta, jak Matt Hardy, czy Brodie Lee, oczywiście jeżeli chcą zbudować mocny produkt. Nie chcę ubliżyć młodym wrestlerom występującym w AEW, ponieważ są dobrymi pracownikami, ale czy mają status gwiazdy?

» AEW Star Chris Jericho wyjawił kulisy powstawania swojego finishera:

W tym roku trenowałem MMA na siłowni Batisty. On powiedział mi, abym spróbował kickboxingu, a następnie przeszedł do spinning elbow. Więc połączyliśmy te dwie rzeczy i zadziałało. Bingo, w taki sposób powstał mój nowy finisher, to było coś fajnego. Chcę, aby w przyszłości był używany przez wszystkich wrestlerów. Rok 2020 był dla mnie okresem nowych możliwości. Praca w AEW, tworzenie nowego wielkiego produktu, czyli coś czego w przeszłości nie robiłem. Kiedy wchodzisz do nowej firmy, chcesz stworzyć nową postać, coś czego nigdy wcześniej nie robiłeś, tej sztuki udało mi się dokonać.

» Były WWE Superstar Wade Barrett podczas wywiadu dla Art of Wrestling wspomniał swoją przygodę z OVW:

Moja przygoda w OVW jest jednym z najlepiej wspominanych momentów podczas przygody z wrestlingiem. Czułem się, jakbym był na największej podróży wszechczasów. Przebywałem tam przez pięć miesięcy, zanim dołączyłem do WWE. Podczas tej przygody poprawiły się wszystkie moje aspekty, dzięki czemu w pełni i z powodzeniem mogłem rywalizować w głównym rosterze WWE. Mieliśmy rok 2008. W tym czasie WWE zaczęło wyciągać najlepszych brytyjskich wrestlerów, przez co ja, Drew McIntyre oraz Sheamus znaleźliśmy się w OVW. Po pewnym pobycie w OVW przenieśliśmy się do FCW, gdzie zostaliśmy odpowiednio przeszkoleni, a po powrocie do Wielkiej Brytanii byliśmy osoba bardziej doświadczonymi od pozostałych wrestlerów w Europie.