Kulisy powstawania tapingów WrestleManii 36, Powód zmiany Mixed Tag Team Matchu, Czy Shayna Baszler zdobędzie RAW Women’s Title?

» Mike Johnson z PWInsider wyjawił, że wszyscy w WWE są przeciwni kontynuacji organizacji WrestleManii 36 z wyjątkiem Vince’a McMahona:

Potwierdziłem to po rozmowie z dziesiątkami osób pracujących w WWE. Mówię o wrestlerach, ludziach pracujących na zapleczu. O wszystkich osobach, które były odpowiedzialne za organizację WrestleManii 36. Jest tylko jedna osoba, która czuła, że kwietniowe show powinno zostać nagrane, a tą osobą jest Vince McMahon. Roman Reigns wycofał się z tapingów, ponieważ nie czuł się komfortowo. Na pewno w WWE jest wiele gwiazd, którym nie odpowiadał taki przebieg zdarzeń, jednak nie chciały się sprzeciwić, aby nie utracić swojej pozycji w firmie.

» Jakiś czas temu oficjele WWE potwierdzili, że podczas WrestleManii 36 odbędzie się starcie z udziałem Otisa oraz Dolpha Zigglera. Według Wrestlevotes pierwotnie konfrontacja z udziałem tych wrestlerów miała być mixed tag team matchem. Sporo mówiło się na temat relacji łączących Heavy Machinery oraz Mandy Rose, a także Dolpha Zigglera, Roberta Roode’a o Sonyę Deville.

Przed wszystkimi zmianami zaplanowany był mixed tag team match z udziałem Heavy Machinery & Mandy Rose vs Ziggler / Roode & Sonya. Nie wiadomo, czy tak się stanie, ponieważ takie historie komediowe nie powiodły by się bez tłumu.

» WWE Woman Shayna Baszler w rozmowie dla Super Sport wypowiedziała się na temat potencjalnego zdobycia RAW Women’s Championship:

Zmiażdżę Becky Lynch. Ona chce mówić o tym, że całe moje życie jest kłamstwem. Jestem tutaj, aby pokazać fanom nieznającym mnie, w jaki sposób walczę. To jest prawdziwe. To się dzieje w momencie, kiedy wdasz się w bójkę z kimś, z kim nie powinieneś. Tak to działa. Mam siłę, którą muszę zaprezentować w rzeczywistości, a jeśli zdobędę RAW Women’s Championship, to wszyscy będą mnie oglądać.