Pierwszy komentarz Romana Reignsa w sprawie zrezygnowania z walki na WrestleManii: „Przepraszam (…) są rzeczy ważniejsze”

Roman Reigns po raz pierwszy odniósł się na Instagramie w sprawie zrezygnowania z tegorocznej WrestleManii 36. Jak wiemy, pierwotnie miał on się zmierzyć z Goldbergiem o mistrzostwo Universal, natomiast z powodu obaw przed zakażeniem koronawirusem, zrezygnował z tapingów w Performance Center.

Reigns ćwicząc w pobliżu swojego domu nagrał film dla fanów. Poniżej możecie przeczytać fragmenty jego wypowiedzi:

„Wiecie już co się dzieje. (…) Wycofałem się z WrestleManii. I to jest zabawne, ponieważ od lat ludzie mówią: „Nie pokazuj się na WrestleManii, my cię tam nie chcemy.” Wiecie co mam na myśli? Jest garstka kolesi i hejterów, którzy mnie tam nie chcieli, ale w chwili gdy dokonałem wyboru dla siebie i mojej rodziny, jestem tchórzem, jestem mamisynem, jestem teraz nazywany wieloma różnymi określeniami. Ale nie znacie całej historii. Wszystko co wiecie, jest tym co myślicie. No cóż, jego zdrowie, to i tamto. Ale nie wiecie, co jeszcze dzieje się w moim życiu. Nie wiecie, czy mam noworodki, nie wiecie czy mam rodzinę w moim domu, starszą rodzinę. (…) Dla wszystkich moich fanów, przepraszam, że nie mogłem konkurować w tym roku, dać show i zapewnić wam rozrywkę. Ale czasem są rzeczy ważniejsze i musiałem dokonać wyboru dla siebie i mojej rodziny. (…) Nadal kocham tę grę, wciąż uwielbiam pro wrestling, rozrywkę sportową. Nadal uwielbiam być na ringu. To trochę dziwne, kiedy stoisz na ringu i nikt na ciebie nie patrzy, nikt na arenie (śmiech), ale jestem gotowy, aby wrócić do pracy. Po prostu wykorzystuję ten czas, który teraz mamy, aby zbudować coś na zewnątrz i zbliżyć się jak najbardziej do udoskonalenia wnętrza. Tak więc, kocham was wszystkich, dziękuję za wsparcie. Mam nadzieję, że możemy stale być lepsi. Do tego czasu, bądźcie bezpieczni i nie dotykajcie twarzy.”

Całą wypowiedź Romana możecie obejrzeć poniżej: