WWE Monday Night RAW 30 marca 2020: Raport

Marzec dobiega końca, a w świecie WWE oznacza to, iż już dziś będziemy świadkami ostatniego odcinka Monday Night RAW przez tegoroczną WrestleManią! W nim między innymi swoją obecnością zaszczycą nas mistrz WWE Brock Lesnar, The Undertaker czy też Edge. Znajdujemy się oczywiście w Performance Center w Orlando.

 

Show rozpoczyna The Undertaker, który słyszał wiele gorszych rzeczy od ludzi o wiele lepszych od A.J. Stylesa. Stone Cold, The Rock, Shawn Michaels to nazwiska tylko nielicznych, którzy również nie mieli tego co trzeba, by stanąć w szranki z Deadmanem. Pomimo tego, że ma on już najlepszy czas za sobą nie będzie miał problemy z niejakim Allenem Jonesem. The Phenomenal One zapłaci najwyższą cenę za znieważenie Michelle McCool. Poczuje co to znaczy prawdziwy ból i cierpienie i będzie spoczywał w pokoju.

 

Na arenie zjawia się Becky Lynch, która zapowiedziała nam powtórkę walki wieczoru z WrestleManii 35 pomiędzy nią samą, Charlotte Flair oraz Rondą Rousey. Po walce mistrzyni zauważa, że przez rok wiele zawodniczek próbował odebrać jej tytuł jednak żadnej się nie udało. Irlandka zna demony jakie trapią Shaynę Baszler. Wie, że ta będzie walczyć głównie emocjami, by móc zrewanżować się za ubiegłoroczną porażkę jej przyjaciółki. Co więcej, potencjalna porażka na WrestleManii 36 sprawia, że pretendentka na zawsze zostanie w cieniu Rondy Rousey. Nagle Shayna zaatakowała mistrzynię z zaskoczenia.

 

Singles Match

Aleister Black vs. Jason Cade

Zwycięzca – Aleister Black

 

Six Man Tag Team Match

The Street Profits & Kevin Owens vs. Angel Garza, Seth Rollins & Austin Theory

Zwycięzcy – The Street Profits & Kevin Owens

Przed walką Zelina Vega poinformowała, że Andrade nie został dziś z powodów medycznych dopuszczony do rywalizacji przez lekarzy WWE. Po walce zaś Kevin Owens powiedział, że słyszał, iż Performance Center zostało zbudowane pomimo Setha Rollinsa, który miał trudny charakter i nikt nie mógł go znieść. Według Kanadyjczyka ostatnimi zachowaniami Monday Night Messiah jedynie udowodnił, że od tego czasu nic się nie zmieniło. Ponadto mimo nieposiadania przez Owensa momentów na WrestleManii to i tak osiągnął wiele, między innymi pas Universal jak i mistrzostwo interkontynentalne. W przeciwieństwie do Setha wszystkie swoje sukcesy odniósł dzięki sobie, a nie dzięki pomocy osób trzecich. To wszystko jednak nie będzie miało znaczenia w weekend kiedy to zamierza zdobyć swój pierwszy WrestleMania moment właśnie z rąk Rollinsa.

 

Na zapleczu Edge, powiedział, że uwielbia energię jaka uwalnia się od fanów kiedy wybrzmiewa jego muzyka. Każdy wrestler jest od tego uzależniony i nie ma to nic wspólnego z ego. Dla Edge’a wytrwałością nie jest należność do grup pokroju Evolution tylko zbudowanie swojej legendy dzięki swojej żmudnej pracy. Kanadyjczyk uważa, że dzięki niemu Randy znowu jest na szczycie federacji, znowu posiada w sobie pasję do tego biznesu. Moment, w którym Orton posłuchał głosów w swojej głowie i położył swoje ręce na Beth był tym, którym przekreślił ostatecznie ich przyjaźń. Żmija znów kopie pod sobą dołek jednak tym razem Edge nie będzie tym, który będzie go z niego wyciągał.

 

Singles Match

Asuka vs. Kayden Carter

Zwycięzca – Asuka

 

Następnie otrzymujemy nagranie video, na którym Rhea Ripley została zaatakowana w drodze do Performance Center przez Charlotte Flair. Po tym nagraniu przedstawiono nam powtórkę walki pomiędzy Brockiem  Lesnarem, a Reyem Mysterio z ubiegłorocznego Survivor Series.

 

W ringu znajduje się Brock Lesnar wraz z Paulem Heymanem, który mówi, że wierzy w magię WWE. Następnie zastanawia się dlaczego to właśnie jego klient znajduje się w ostatnim segmencie Monday Night RAW przed tegoroczną WrestleManią, wskazując, iż wynika to z faktu, że to właśnie Lesnar rok w rok jest na samym szczycie. Drew McIntyre jest wyjątkowy, ale tacy byli również The Rock, Hulk Hogan, John Cena czy też The Undertaker którzy również zostali zniszczeni przez Brocka Lesnara. Nie ma znaczenia jak silny jest Claymour Kick, równie potężny był też Rock Bottom lub Tombstone Piledriver. Paul gwarantuje nam, że w przyszłym roku również bestia będzie zamykać RAW przed WrestleManią i wtedy Drew będzie jedynie wspomnieniem, przeszkodą która kiedyś stała na drodze Brocka. W ten sposób kończymy ostatni epizod Monday Night RAW przed WrestleManią.