Uwaga na Spoilery! Debiut niezależnego wrestlera na RAW, Kim była przeciwniczka Asuki?, Drew McIntyre wspomina powrót do ICW

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW, który odbył się w WWE Performance Center zadebiutował niezależny wrestler Jason Cade, który niestety musiał uznać wyższość swojego przeciwnika, co będziecie mogli obejrzeć na poniżej zamieszczonym materiale wideo.

16 marca podczas tapingu WWE Main Event, Aleister zmiażdzył gwiazdę EVOLVE Leona Ruffa. Tydzień później, czyli 23 marca na Monday Night RAW wrestler z Europy po raz kolejny pokonał Ruffa. Niestety Black jest łączony z takimi osobami ze względu na nieobecność Bobby’ego Lashleya. Ta dwójka zmierzy się ze sobą podczas WrestleManii 36, ale nie ujawniono czy do tego dojdzie. Nie wiem, czy wiecie, ale Cade aktualnie współpracuje z Richem Swannem w takich federacjach, jak: Pro Wrestling Revolver, Zero1 USA, AAW Wrestling oraz PWX Wrestling. Aktualnie posiada takie tytuły mistrzowskie, jak PWX World Heavyweight oraz Revolver Tag Team.

» WWE Superstar Drew McIntyre udzielił wywiadu dla The Ropes, w którym wypowiedział się na temat wykorzystania proma Micka Foleya podczas pobytu w ICW:

Przesłałem promo do obejrzenia. Tak jak wielokrotnie mówiłem, kiedy byłem przed kamerą, byłem osobą bardzo pewną siebie, miałem jasny obraz i wiedziałem, co chcę zrobić. Na szczęście wszystko potoczyło się dobrze, podobnie jak kilka pierwszych występów, a w szczególności mój powrót do ICW. Kiedy po raz pierwszy od dawien dawna pojawiłem się w ICW, powiedziałem to co miałem do powiedzenia i zostałem odpowiednio przyjęty. Niestety, jak się później okazało moja żona uświadomiła mnie w tym, że byłem bardzo przerażony po występie, co się często nie zdarzało. Jak koleś z 3MB może powiedzieć, że zamierza przejąć i zdominować świat wrestlingu?

» Tej samej nocy zadebiutowała Kayden Carter, która była przeciwniczką obecnej WWE Women’s Tag Team Champion Asuki. Wrestlerka z NXT musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki. Po walce dowiedzieliśmy się, że na WrestleManii 36, Kairi Sane oraz Asuka będą bronić tytułów mistrzowskich w starciu z Nikki Cross oraz Alexą Bliss.

W lipcu 2018 roku do WWE przybyła Lacey Lane, która niestety przegrała w ćwierćfinale turnieju Mae Young Classic. W zeszłym tygodniu musiała uznać wyższość Candice LeRae, przez co nie otrzymała kwalifikacji do Ladder Matchu o WWE NXT Women’s Championship. Wrestlerka za pośrednictwem Twittera skomentowała swój debiut na RAW:

Spotkamy się ponownie… #Spitfire.