Batista vs Triple H na poniedziałkowym RAW, Asuka kontuzjowana na live evencie?, Zapowiedź ciekawych wydarzeń na SmackDown

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW w PPG Paints Arenie w Pittsburghu dojdzie do konfrontacji face to face z udziałem WWE COO Triple H oraz Batisty. Tak więc prawdziwa droga do WrestleManii 35 rozpocznie się na najbliższym odcinku czerwonej tygodniówki. Będzie to pierwsze show po FastLane.

» Podczas wczorajszego live eventu z udziałem gwiazd WWE SmackDown w White Plains pojawiły się obawy, jakoby urazu nabawiła się SmackDown Women’s Champion Asuka, której rywalką była Mandy Rose. Mistrzyni za pośrednictwem Twittera wyjawiła, że została niefortunnie trafiona, ale nic jej nie jest i nie doznała kontuzji oraz obrażeń szyi.

» Podczas dzisiejszego odcinka SmackDown Live dojdzie do konfrontacji z udziałem The Miza oraz SmackDown Tag Team Championa Jey’a Uso. Natomiast dowiemy się również, kto odpowie na US Open Challenge rzucony przez WWE United States Championa R’Trutha. Mistrz WWE Daniel Bryan wypowie się na temat powrotu Kevina Owensa, który zastąpi Kofiego Kingstona na FastLane.