Co było powodem botchu na RAW?, Seth Rollins opowiada o współpracy z AOP i Murphym, Sami Zayn o tytułach mistrzowskich

» W zeszłym tygodniu na Monday Night RAW, Andrade oraz Angel Garza pokonali Cedrica Alexandera oraz Ricocheta przez pinfall. Problem polega na tym, że spinning elbow nie miał być akcją kończącą, ale mimo wszystko sędzia odliczający przypięcie doliczył do trzech. Wszystko wskazuje na, to że Cedric Alexander miał być osobą wyliczoną do 10, a nie przypiętą. Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjaśnił, że Alexander wyglądał na osobę, która doznała lekkiego wstrząsu mózgu podczas walki i to było powodem takiego, a nie innego postępowania z jego strony. Przez pewien czas Cedric nie był w stanie wyjaśnić na zapleczu, dlaczego zapomniał części spektaklu. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z zakończenia walki:

» W trakcie swojej długoletniej przygody z wrestlingiem Seth Rollins miał wiele wzlotów i upadków, jednak w ostatnim czasie stał się liderem grupy, w której skład wchodzą: AOP i Buddy Murphy. Seth wypowiedział się na temat współpracy ze swoimi kolegami z WWE:

Spójrz. Murphy oraz AOP to głowni ludzie. Od dłuższego czasu byli postawieni na uboczu jeżeli chodzi o roster RAW. Murphy wspiął się na sam szczyt w WWE 205 Live i bez wątpienia był on osobą tworzącą świetne show. Brakowało mu tylko jednej małej rzeczy, otóż mnie. AOP są potworami. Kiedy przenieśli się do NXT osobą prowadzącą ich był Paul Ellering. Myślę, że ja jestem w stanie go zastąpić i zapewnić tym panów ten sam poziom wskazówek, na jakie mogli liczyć podczas pobytu w NXT.

» WWE Superstar Sami Zayn w wywiadzie udzielonym dla WWE The Bump zauważył, że podczas swojej kariery wrestlingowej nie koncentrował się wyłącznie na zdobywaniu tytułów mistrzowskich:

Nie byłem facetem troszczącym się o zdobywanie tytułów mistrzowskich. Czasami mają one jakieś znaczenie. Z pewnością Intercontinental Championship ma dla mnie znaczenie, ponieważ wielu facetów mojego pokroju miało podobną karierę, jak ja i po zdobyciu tego tytułu odmieniali się o 180 stopni. Cieszę się z możliwości kontynuowania historii współtworzonej z takimi osobami, jak: Mr. Perfect, Bret Hart, Shawn Michaels oraz Razor Ramon. To jest tytuł, który dla mnie coś znaczy. Nie pamiętam o swoich poprzednich osiągnięciach, ale miałem ich wiele.