Gail Kim o zdemaskowaniu RECKONING, Drew McIntyre wspomina powrót do WWE, Lee Moriarty wspomina współpracę z Kurtem Angle

» Była WWE Women’s Champion Gail Kim poradziła WWE, aby pozwolili Mia Yim na wykorzystanie swoich atrybutów i zdemaskować jej postać w tv.

Czy ma na imię Recko, nazwisko Ning? Kiedy natknąłem się na plakat reklamujący mecz RECKONING z Nikki Cross w Main Event.

Uwielbiam te dwie kobiety [RECKONING i Cross]! WWE zdemaskujcie jej maskę i pozwólcie Mii Yim być sobą.

RECKONING (dawniej Jade) i Kim walczyły ze sobą w TNA / Impact Wrestling. W 2016 roku RECKONING pokonała Kim oraz Madisone Rayne, dzięki czemu po raz pierwszy w historii zdobyła TNA Knockouts Championship. Po dołączeniu do WWE, RECKONING spędziła ponad dwa lata w WWE NXT, zanim nie zadebiutowała we wrześniu na Monday Night RAW. RECKONING zadebiutowała w głównym rosterze w ubiegłym miesiącu przegrywając z Daną Brooke.

» WWE Champion Drew McIntyre wystąpił gościnnie w “Broken Skull Sessions”, podcaście prowadzonym przez Steve’a Austina. Mistrz WWE opowiedział o drugiej szansie, jaką otrzymał od prezesa WWE Vince’a McMahona.

Nic nie zostało powiedziane/ustalone, zanim faktycznie nie powróciłem. Za pierwszym razem, kiedy byłem z Dolphem Zigglerem czułem to samo. Mam nadzieję, że ludzie wiedzą, o co mi chodzi. Później poszedłem na zaplecze i uściskałem Vince’a, który powitał mnie w domu po raz kolejny. Potem rozpoczęliśmy rozmowę, w której on bardzo dużo mówił o teraźniejszości. Później rozmawialiśmy o przeszłości, wspominaliśmy, co poszło nie tak.

» Nick Hausman z Wrestling Inc przeprowadził wywiad z Lee Moriartym, który omówił swoje początki w wrestlingu oraz współpracy z WWE Hall of Famerem Kurtem Angle.

Dorastałem jako fan sztuk walki, więc zawsze interesowałem się takimi rzeczami. Wrestling odkryłem, kiedy miałem 11 lub 12 lat. Podobało mi się połączenie sportu oraz sztuki, a kiedy byłem w liceum zacząłem rozglądać się za szkołą wrestlingową. Znalazłem szkołę 10 minut od mojego miejsca zamieszkania, więc zaoszczędziłem trochę pieniędzy. Zacząłem trening w 2015 roku. PWX to szkoła prowadzona przez Brandona K w Radford. Brandon Kaye był jedną z wielu osób, które pomogły Kurtowi Angle w przygotowaniu się do kariery w WWE. Jest tam mnóstwo zdjęć ze wspólnych treningów obu Panów. Mnie również spotkał ten zaszczyt. Pamiętam, że w pewnym momencie Kurt przyszedł do szkoły i rozmawiał z nami i tak dalej. To było fajne przeżycie.