Hulk Hogan wspomina porażkę z The Rockiem, Gail Kim o wpływie koronawirusa na życie, Paige opowiada o Brocku Lesnarze

» WWE Hall of Famer Hulk Hogan za pośrednictwem portali społecznościowych przypomniał wszystkim o wydarzeniu, które miało miejsce 18 lat temu podczas WrestleManii XVIII w Sky Dome w Toronto. W walce wieczoru członek nWo Hollywood Hulk Hogan został przypięty przez The Rocka:

» Była Impact Knockout’s Champion Gail Kim udzieliła wywiadu dla WrestlingInc, w którym wypowiedziała się na temat wpływu koronawirusa na jej codzienne życie:

„Musieliśmy odwołać tylko piątkowy występ. Lubię spotykać się z fanami i mieć z nimi, jak najlepszy kontakt. Musieliśmy przełożyć event, ale kiedy sytuacja się wyjaśni i wszystko wróci do normy, to powrócimy. Ciągle słyszymy o pustych arenach podczas wydarzeń wrestlingowych. To dla nas dziwne. Myślę, że fani wciąż kochają wrestlerów i czekają, aż będą mogli pojawić się na arenie”.

» Od momentu przejścia na emeryturę, Paige została generalną managerką SmackDown, a także pełniła funkcję osoby przewodniczącej Kabuki Warriors. Była mistrzyni kobiet w rozmowie z Inside the Ropes wypowiedziała się na temat Brocka Lesnara w prawdziwym życiu:

„Nie jest przerażający, choć taki może się wydawać kiedy po raz pierwszy się go spotka. Z pewnością jest on mężczyzną, którego można się przestraszyć. Jest ogromny, ale kiedy go bliżej poznasz, można stwierdzić, że jest także bardzo słodki. Jeżeli chcesz się czegoś poradzić, to mistrz chętnie Ci pomoże”.

Podczas WrestleManii 36 rywalem Brocka Lesnara ma być Drew McIntyre, a na szali zostanie postawiony WWE Universal Championship. Event ten odbędzie się 5 kwietnia w Performance Center.