Była gwiazda Impact zadebiutowała w NXT!, Dlaczego Vince McMahon tak długo zwlekał z heel turnem Romana Reignsa?, WWE nadal planuje założyć maskę Dominikowi Mysterio?

» Eli Drake zadebiutował podczas kickoff show przed rozpoczęciem TakeOver. Ma też nowe imię: LA Knight. Były gwiazdor Impact Wrestling wygłosił intensywne promo przed kamerą, gdzie dał jasno do zrozumienia, że NXT jest teraz jego terenem. Będziemy musieli zobaczyć co wyniknie z LA Knighta w NXT. Nie jest on jedynym byłym mistrzem z TNA, który ma się pojawić w NXT. Taya Valkyrie również podobno podpisała umowę z federacją.

» Roman Reigns jest obecnym Universal Championem i ma prawdopodobnie najlepszą passę w swojej karierze. Reigns przeszedł swój heel turn po powrocie na SummerSlam w zeszłym roku. Od kilku lat fani chcieli, aby Reigns zmienił się w heela i aktywnie odrzucali go jako babyface’a. Mimo całego backlashu, Vince McMahon nie zmienił Reignsa w heela. Podczas wypowiedzi w programie The Masked Man Show, były scenarzysta WWE Brian Gewirtz omówił sposób myślenia Vince’a McMahona, jeśli chodzi heel turn Romana Reignsa. McMahon był niechętny w pociągnięciu za spust, ponieważ widział Reignsa jako twarz firmy podobną do Johna Ceny.

Kiedy przyszedł czas na Romana [Reignsa], wzorem był John [Cena], prawda? Ponieważ było wiele razy, kiedy scenarzyści przychodzili i mówili: ‘Czy możemy po prostu zrobić Johna jako heela?’. Z tym, ‘Let’s go Cena, Cena sucks. Czy możemy to zrobić? Czy możemy pociągnąć za spust? I to było coś, czego Vince [McMahon] nigdy nie chciał zrobić.
Myślę, że problem polegał na tym, że takie podejście przyjął również w stosunku do Romana. Myślę, że to było, ‘Nie słuchaj ludzi, zaufaj swojemu przeczuciu, Roman jest babyface, jest nową twarzą firmy. W pewnym momencie, oczywiście ten sposób myślenia, ‘Musimy trzymać Romana babyface, musimy trzymać Johna Cenę babyface’ przesunął się i w tym konkretnym przypadku, jest to podobne do tego, kiedy [Hulk] Hogan zmienił się w heela w WCW.

Gewirtz dalej powiedział, że McMahon nie słuchał scenarzystów, jeśli chodzi o turnowanie Ceny i Cena tym samym stał się jednym z największych Superstars w historii WWE. McMahon miał takie samo nastawienie do Reignsa.

» Rey Mysterio jest prawdziwym weteranem w świecie profesjonalnego wrestlingu i jest dumny ze swojego dziedzictwa luchadora. Jak to jest w zwyczaju luchadorów, mają oni nosić maskę, ale syn Reya Mysterio, Dominik Mysterio, nie zrobił tego, gdy zaczął być aktywnym zawodnikiem. Podczas wypowiedzi w podcaście Not About Wrestling, Rey Mysterio mówił o swoim stroju ringowym, a w szczególności o masce. Mysterio został następnie zapytany, czy są jakieś plany, aby Dominik również nosił maskę. Mysterio dodał, że obecnie nie ma planów, aby nosił maskę, ale potem dodał, że bardzo chciałby jakoś włączyć maskę, aby dziedzictwo mogło być kontynuowane.

Tak, w gruncie rzeczy tak było. Jedynym problemem było to, że otrzymywał tak wiele promocji bez maski, zanim zaczął walczyć. Kiedy zrobiłem mój storyline z Samoa Joe z Brockiem i po prostu czuliśmy, że może być trochę za późno na maskowanie go teraz. Rozmawialiśmy o tym. Chcielibyśmy w jakiś sposób włączyć maskę, aby dziedzictwo było kontynuowane. Nawet jeśli znają już jego twarz. Możemy rozpocząć trend, w którym Dominick jest poza ringiem, a Dominick Mysterio jest w środku ringu.

Sugestia Mysterio, że Dominik będzie miał dwie różne osobowości, jedną poza ringiem, a drugą w środku jest na pewno ciekawa. Będziemy musieli zobaczyć jak WWE zrealizuje ten pomysł, jeśli się na niego zdecyduje.