John Cena był zdenerwowany przegraną z The Rockiem!, Melina ujawniła, że rozmawiała z WWE, Była gwiazda Impact zgłasza się do WWE Performance Center

» Były sędzia WWE Mike Chioda odpowiedział na masę pytań fanów w najnowszym podcaście Monday Mailbag. Jeden z fanów zwrócił uwagę na fakt, że Chioda był sędzią podczas meczu John Cena vs. The Rock na WrestleManii 28. Chioda wyjawił, że The Great One wybrał go do sędziowania w jego comeback matchu.

Rock ustawił mnie jako sędziego w tym meczu, kiedy wrócił z Ceną. Byłem jak „niesamowity”. Rock chciał, żebym to zrobił.

Chioda wyjaśnił dlaczego Cena był niezadowolony umieszczeniem The Rocka nad nim, zwłaszcza po tym, jak prowadził federację ponad dekadę.

Myślę, że Cena miał trochę problem z wykonaniem tej pracy, bo oto Cena niósł pochodnię przez ostatnie 10 lat w tym czasie. Dzień w dzień dawał z siebie wszystko. Oto powraca The Rock po tylu latach bycia w Hollywood, a on ma się do niego odnosić? Było tam trochę animozji. Myślę, że było trochę niezgody, ale trzeba iść tam, gdzie idą pieniądze. Więc, dali Rockowi szansę i byłem z tego powodu szczęśliwy. W pewnym sensie było mi szkoda Johna.

Podczas rewanżu Rock-Cena rok później na WrestleManii 29, to Chad Patton został wybrany jako główny sędzia.

Ale potem, za drugim razem, kiedy to się pojawiło, Rock mówi, ‚Hej, masz moją walkę tym razem, czy Chad Patton? Zapytałem: „Czy tym razem znowu idziesz na całość, czy wykonujesz tę pracę za niego?”. Powiedział: „Tak, tym razem to ja go zatrudniam”. Powiedziałam: „Świetnie. Cóż, nie muszę liczyć trzech na ciebie. Niech Chad sędziuje tę walkę.

Chioda, najdłużej pracujący sędzia w historii WWE, powiedział, że cieszy się, że nie sędziował, gdy The Rock przegrał z Ceną rok później.

Rock powiedział: „Widzę, w którą stronę idziesz”. Powiedziałem: ‚Jeśli masz zamiar skończyć, przywróć mnie do walki’. Cieszę się, że udało mi się sędziować pierwszą walkę. Cena miał z tym wiele wspólnego, bo bardzo lubił Chada Pattona. Cieszyłem się, że nie musiałem tego robić, bo Rock odwalał robotę za drugim razem.

» Melina ostatnio w rozmowie z WrestleTalk wyjawiła, że nie podpisała ponownie kontraktu z WWE. W zeszłym roku pojawiło się kilka doniesień, że Melina wraca do WWE na pełen etat. Nie była w WWE w pełnym wymiarze godzin od czasu zwolnienia w 2011 roku. Była Divas Champion wyjaśniła w wywiadzie, że ona i WWE tylko rozmawiali o ewentualnym powrocie, ale nigdy nie podpisała kontraktu. Ujawniła również, że ma chore kolano.

To były rozmowy o powrocie. Rozmowy o tym, czy jest to możliwe i tym podobne rzeczy. Wszyscy robili z tego taką wielką sprawę. Prowadziłam rozmowy z [WWE], ale nigdy nie podpisałam kontraktu, nic się nie działo. Po prostu „hej, czy rozważyłabyś, czy byłabyś otwarta?”. A ja na to: „No jasne”. Okazało się, że mam chore kolano i nie mogę uprawiać wrestlingu.

Melina przyznała, że nawet gdyby z jej kolanem było wszystko w porządku, to nie jest pewna czy WWE podpisałoby z nią ponownie kontrakt.

Kto wie, czy gdybym nie miała chorego kolana, podpisaliby ze mną kontrakt? Albo nigdy nie wiadomo, jeśli miałam dobre kolano, chcieli zobaczyć, czy jestem na to otwarta, ale prawdopodobnie nie dostanę podpisu. Taki już jest wrestling. To nigdy nie jest gwarancja.

Na początku tego roku Melina wystąpiła w zakulisowym segmencie z Lucha House Party podczas WWE RAW Legends Night.

» Była zawodniczka Impact Wrestling Taya Valkyrie zgłosiła się do WWE Performance Center w Orlando, aby rozpocząć treningi w ramach swojego kontraktu z WWE NXT. Valkyrie, która jest żoną RAW Superstar Johna Morrisona, oficjalnie zgłosiła się wczoraj na trening i według PWInsider ma zostać ogłoszona w kolejnej klasie WWE Performance Center. Jeśli chodzi o nową klasę WWE Performance Center, która zgłosiła się wczoraj na trening, to serwis F4Wonline. com donosi, że w zajęciach bierze udział około 30 mężczyzn i kobiet. Oczekuje się, że WWE oficjalnie ogłosi nową klasę Performance Center w tym tygodniu, prawdopodobnie dzisiaj po południu.

Poniżej znajduje się zaktualizowana lista potwierdzonych nazwisk, które zgłosiły się na wczorajszy trening:

* Taya Valkyrie – 37 lat, najdłużej panująca Impact Knockouts Champion w historii, żona Johna Morrisona.
* Parker Boudreaux – 18-letnia gwiazda footballu z college’u, porównywany do młodego Brocka Lesnara
* Bronson Rechsteiner – 23-letni były futbolista, syn Ricka Steinera
* Angela Arnold – znana jako AQA, trenowana przez WWE Hall of Famera Bookera T
* Christian Brigham – znany jako Christian Casanova
* Anthony Henry – 36-letnia była gwiazda EVOLVE
* Christian Hubble – znany jako Blake Christian
* Karissa Rivera – talent drugiego pokolenia, córka Steve’a Kinga. Pojawiła się na RAW jako „była żona” Bobby’ego Lashleya
* Zoey Stark – wcześniej znana jako Lacey Ryan, ostatnio zadebiutowała w NXT TV i pracowała w Dusty Rhodes Tag Team Classic
* Cora Jade – wcześniej znana jako Elayna Black, ostatnio zadebiutowała w NXT TV w Dusty Rhodes Tag Team Classic
* Gigi Dolin – wcześniej znana jako Priscilla Kelly, ostatnio zadebiutowała w NXT TV w Dusty Rhodes Tag Team Classic.

Według plotek, nazwiska, które mają być potwierdzone dla tej klasy WWE Performance Center w tym tygodniu to LA Knight (obecnie pracujący w NXT, ale nie potwierdzony dla tej konkretnej klasy, fka Eli Drake), Harlem Bravado, oraz Sareee.