IMPACT Wrestling 23.02.2021 – Wyniki

Czas na kolejną tygodniówkę od IMPACT w drodze do Sacrifice!

Walka nr 1. Jake Something def Deaner – Tables Match

Po walce Jake został nieoczekiwanie zaatakowany przez Moosa, który wykonał na nim spear. Samozwańczy mistrz TNA domagał się walki o pas IMPACT, na co zareagował Scott D’Amore, który kazał wynosić się Moosowi z ringu. Na stage powrócił Jake, który był wściekły z atak z przed paru minut. D’Amore powiedział, że skoro Moose chce walki o tytuł mistrza świata to go dostanie, ponieważ oficjalnie uznaje tytuł TNA jako tytuł mistrza świata IMPACT i dziś Moose stanie do jego pierwszej obrony w walce z Jakem Something.

Walka nr 2: Chris Bey, Ace Austin & Black Taurus def Trey Miguel, Willie Mack & Josh                                     Alexander

Sami Callihan ponownie czekał na Treya za kulisami, mówiąc że miał racje co do tego, że nie potrafi wygrać ważnego pojedynku. Miguel nie wytrzymał i zaatakował Callihana.

Otrzymaliśmy kolejną opłaconą reklamę przez AEW.

Havok i Nevaeh dalej nie mogą dojść do porozumienia. Tenille Dashwood po raz kolejny zaproponowała swoje partnerstwo dla Havok, jednak zawodniczka odrzuciła propozycję.

Walka nr3: IMPACT World Tag Team Champions The Good Brothers (Doc Gallows & Karl Anderson) def XXXL (Larry D & Acey Romero)

Rahit Raju po raz kolejny starł się słownie z Jamesem Stormem, za tydzień panowie będą mieli okazję rozwiązać swój konflikt w ringu.

Kolejną potyczkę słowną odbyli również Good Brothers z teamem Juice Robinson i David Finlay.

Walka nr4. Eddie Edwards def Hernandez w/ Brian Myers

Początkowo Eddie miał stoczyć walkę z Brianem jednak titatronie pojawił się prawnik Myersa mówiący, że jego klient nie jest dopuszczony medycznie do walki i jego miejsce zastąpi Hernandez.

Na backstag’u Scott D’Amore spotkał Myersa powiadamiając go, że lekarz dopuścił go do akcji w ringu i już za tydzień stoczy walkę z Eddiem Edwardsem w Eye for Eye matchu, którego sędzią specjalnym będzie Matt Cardona.

Walka nr5. Jordynne Grace & Jazz def Kimber Lee & Susan w/ Knockouts Champion Deonna Purrazzo – #1 Contenders Match for Knockouts Tag Team Titles

 

Po walce Jordan i Jazz znaleźli ODB nie przytomną na bacstagu

Main Event: TNA World Heavyweight Champion Moose def Jake Something – TNA World Heavyweight Championship

Po walce nieoczekiwanie na arenie pojawił się Rich Swann. Między mistrzami doszło do brawlu, który został przerwany przez ochronę i Scotta D’Amore, który oznajmił, że na Sacrifice obydwaj zmierzą się w walce o pas IMPACT!