Impact Wrestling 24/04/15 – Raport

Nareszcie nadszedł czas na zaległy Raport Impacta, który jak najbardziej zasłużenie został głównie poświęcony panią!

Seg1AriesCashin

Jako pierwszy w ringu pojawił się Kurt Angle, który na wstępie zaprosił już Erica Younga i tym samym oświadczył, że to z nim zmierzy się w Main Eventcie. Eric powiedział, że zdobędzie to co mu się należy, a Kurt zmierzy się z najlepszym prawdziwym Ericiem Youngiem. Wszystko już wyglądało pięknie… do momentu w którym pojawił się “The Great Man” Austin Aries, który powiedział ze to jest jego moment i Angle nie zawalczy z EY w walce wieczoru tylko z nim, ponieważ on zamierza wykorzystać walizkę FoF!

1. Gail Kim vs Angelina Love vs Brooke vs Madison Rayne
< ‪#‎1Contender‬ Match for KO Championship >
Zwycięzca: Brooke

Co mnie bardzo ucieszyło walka była bardzo żywa, ponieważ już przed meczem doszło do ataku Madison na Brooke. Warto wspomnieć o dwóch momentach. Pierwszy to ten w którym panie założyły sobie submissiony, a drugi to wymiana finisherów.

Po walce dostaliśmy bardzo ciekawe promo “The Rising”, którzy ponownie podkreślali fakt ze są w pewnym sensie obrońcami Pro Wrestlingu.

Co ciekawe kiedy Beat Down Clan pojawił się w ringu MVP ogłosił, że to będzie uczciwa walka 1vs1. Na odpowiedź nie musiał długo czekać, ponieważ pojawili się “The Rising”, którzy wybrali swojego przedstawiciela, jednak BDC mieli malutki chytry planik…. MVP i Low KI odwrócili uwagę Mica’i, którego zaatakował z zaskoczenia Kenny King.

2. Kenny King vs Mica
< Normal Match >
Zwycięzca: Mica

Walka była solidna, jednak co mnie ucieszyło to Mica będzie dysponował efektownym finisherem ( Big Ending ). Członek The Rising po Samoan Dropie zapewnił sobie zwycięstwo, jednak szybko został za to ukarany. Zresztą wszyscy “Obrońcy” zostali ukarani. Najbardziej Drew, który oberwał metalową rurką od Low Kiego.

Na backstageu obolały Galloway ogłosił, że w następnym tygodniu na Hardcore Justice zmierzy się z Low Kim w Metal Pipe on a Pool Matchu! Myślę, że jakiś typer Hardcore Justice się pojawi na stronie ;).

Następnie doszło do długo zapowiadanego debiutu “DollHouse”, które są nieco szalone :), raczej bardzo szalone.

3. Jade vs Laura Dennis
< KO Match >
Zwycięzca: Laura Dennis DQ

Marti i Jade chyba nie lubią jak coś się dzieję nie po ich myśli, ponieważ oberwało się sędziemu ( który chciał wyrzućić Marti ), a potem Christy która ogłosiła zwycięstwo Dennis przez DQ. No w dywizji pań robi się coraz ciekawie.

Na zapleczu Kurt próbował pocieszyć Erica mówiąc, że nie z własnej woli walczy z Ariesem.

W ringu pojawiła się Mickie James w towarzystwie Magnusa, która powiedziała ze kocha wrestling jednak nadszedł czas na emeryturę, ponieważ chcę być dobrą mamą dla swojego dziecka.
Co ciekawe pojawił się Storm w dawny face’owy sposób mówiąc ze bardzo dobrze zna Mickie i prosi ją o przemyślenie swojej decyzji. Ostatecznie zawodniczka zgodziła się na ostatni mecz!
Czyżby wszystko to próba manipulacji “Cowboya”?

Na zapleczu Magnus spotyka Daveya, który ostrzegł Anglika żeby ten uważał na Mickie, ponieważ Storm to diabeł.

4. Manik vs Davey Richards
< X-Division Match >
Zwycięzca: Davey Richards

Fani byli mocno podzieleni, ponieważ było słychać chanty: “Let’s go Davey”, “Let’s go Manik”. Co do walki to była ona dobra oraz mogliśmy podziwiać parę ciekawych akcji. Po walce jeden z “Wilków” został zaatakowany przez “The Revolution”, jednak w porę pojawili się mistrzowie TT “The Hardys”!

 

EC3 2015 FOR CHAMP!

Ethan ogłosił się nowym mistrzem WHC, używając argumentów takich jak: pokonanie wszystkich HoF, bycie niepokonanym w walkach solowych od czasu debiutu oraz bycie Hardcore American Icon. Przemowę przerwał mu Mr. Anderson, który powiedział Carterowi ze co najwyżej może startować na prezydenta, ponieważ do bycia mistrzem potrzeba krwi, potu, łez i poświęcenia! Ostatecznie doszło do bujki z której zwycięsko wyszedł były Champion!

Promo walki o pas KO!

5. Taryn Terrell (c) vs Awesome Kong
< TNA KO Championship Match >
Zwycięzca: Taryn Terrell (c)

Co ciekawe stypulację walki zmieniła mistrzyni ogłaszając ze będzie to NO DQ Match. Fajnie było obejrzeć przedmioty w wale pań, jednak przejdźmy do końcówki walki w której Taryn na pomoc przyszły… DollHouse, pomagając tym samym w wykonaniu PowerBomba na drewniany stół. Taryn tym samym przeszła heel-turn ( dołączając do DollHouse ), robi się coraz ciekawiej!

Następnie doszło do krótkiego segmentu na zapleczu w którym to Aries powiedział EY’owi ze to jego moment i on musi poczekać na swoją szansę. Young wyszedł z budynku z walizką.

Magnus prosi kamerzystów, aby mieli oko na Mickie.

Kiedy już miało dojść do Main Eventu, Ariesa z zaskoczenia zaatakował Eric Young wykonując mu dwa Piledrivery. Oberwało się także Kurtowi, ponieważ EY doprowadził go do krwawienia oraz zapiął mu dźwignię na chorą nogę.

Raz sumując dostaliśmy kolejny dobry Impact!