Impact Wrestling 29/05/15 – Raport

Ostatni Impact przed zmianą emisji za nami. Tygodniówka nadal trzyma stały solidny poziom, jednak po tej spodziewałem się czegoś lepszego.

http://watchwrestling.ch/…/watch-tna-impact-wrestling-52915/

Impact rozpoczął się w nietypowy sposób, a mianowicie Eric jechał samochodem na drodze stanął mu Kurt i doszło do kolejnego brawlu po między nimi z którego zwycięsko wyszedł mistrz świata wagi ciężkiej.

Tak na marginesie dodam, że TNA uwielbia chyba mieszać z komentatorką, ponieważ tym razem komentarz nagrywany był ze studia, a Mike’a zastąpił Al Snow.

1. Taryn Terrell (c) vs Gail Kim
< Six Sides of Steel for TNA KO Championship >
Zwycięzca: Taryn Terrell

Na co dzień nie mamy okazji oglądać pań w stalowych klatkach, więc ta stypulacja była fajnym urozmaiceniem ich feudu. Walka wyszła solidnie. Kiedy Gail chciała wyjść z klatki na górze zaatakowały ją Marti & Jade, zawodniczka spadła a następnie zainkasowała finishera od Taryn, która zapewniła sobie zwycięstwo!

Po walce Gail parę razy zainkasowała od Taryn w rękę oraz straciła pierścionek, który ukradła jej rywalka. Awesome Kong chciała pomóc byłej mistrzyni, jednak nie zdołała wejść do zamkniętego ringu.

Promo SLAMMIVERSARY:

Następnie doszło do kolejnej wymiany zdań po między Mickie James, a Jamesem Stormem. Ogólnie to oboje powiedzieli sobie to co każdego tygodnia. Mickie przepraszała lidera “The Revolution” za zachowanie swojego męża, a Storm tak jak zwykle zaczął Mickie manipulować :). To story niestety zapowiadało się bardzo dobrze, ale ciągle stoi w miejscu.

Na zapleczu Kenny King powiedział, że z pewnością obroni swój tytuł X-Division i możliwe ze go wykorzysta na Destination X… niestety się mylił :'(

Promo X’ów.

2. Manik vs Spud vs Zema vs Mandrews vs Steve vs Argos vs Uno vs Kenny King (c)
< Gauntlet Match for TNA X-Division Championship >
Zwycięzca: Spud (c)

Ogólnie do walka była niezła z paroma ciekawymi akcjami. Bardzo dobrze wypadli według mnie Manik, DJ Z, Argos i Kenny. No i to na tyle pozytywnych wrażeń z tej walki teraz przejdźmy do “-“. Dlaczego Tigre Uno dalej jest szmacony? Dlaczego Kenny po dużej dominacji został pokonany przez roll up? Dlaczego Spud stracił tytuł żeby go znowu odzyskać? Kto wpadł na taki kretyński pomysł? Jest to wiele pytań na które odpowiedź niestety zna tylko TNA :/

3. The Dirty Heels vs The Wolves (0:1)
< Best of 5 Series – Match 2 >
Zwycięzcy: Eddie Edwards & Davey Richards

Przed walką Aries ogłosił, że on i Bobby zamierzają się zemścić za ostatnią upokarzającą porażkę a potem dostaliśmy…. Kawał wyśmienitego, podręcznikowego starcia Tag Teamowego. W walce było wszystko: wspaniałe akcje, wymiany finisherów, emocję właściwie brakowało tylko przedmiotów, które i tak nie można by było w tej stypulacji użyć. No i mamy 2:0 dla Wilków, najlepsze jest to ze to jeszcze nie koniec 😉

Następnie doszło do kolejnego pojedynku face to face po między Velvet i Angeliną. Love podkreślała ciągle, ze Sky jest zwolniona i nic jej nie może zrobić. Jednak kiedy się odwróciła była przyjaciółka zaatakowała ją! Panie rozdzielić musiała ochrona.

Przed walką Anderson prezentuję stalową klatkę w której zamierza zamknąć Tyrusa.

4. Ethan Carter III vs Mr. Anderson
< Normal Match >
Zwycięzca: EC3

Na początku walki Ken starał się za wszelką cenę zamknąć Tyrusa w klatce, po dłuższym czasie mu się to udało i wreszcie mógł stanąć na przeciw Cartera bez żadnych utrudnień. Na uwagę zasługuję końcówka w której Ethan zainkasował Mic Checka, jednak kick out’ował a następnie wyprowadził swojego finishera po którym odniósł kolejne zwycięstwo! Takie czysta wygrana na pewno się przyda Ethanowi.

< NAJWYŻSZY CZAS NA KURTA >

Po walce… nowy mistrz X’ów celebrował ponowne zdobycie tytułu. Rockstar został zapytany o to czy wykorzysta opcję C na Detination X odpowiedział, że musi jeszcze to przemyśleć.

5. Kurt Angle (c) vs Eric Young
< I Quit Match fot TNA World Heavyweight Championship Match >
Zwycięzca: Kurt (c)

Nie będę się tutaj rozpisywał, ale powiem krótko walka mnie trochę rozczarowałam. Może to dlatego ze przywykłem do przedmiotów wykorzystywanych w tym gimmick match? No nie wiem ale tak czy siak walka jak na rzekomy finał ich feudu wyszła blado.

< NAJWYŻSZY CZAS NA ETHANA >