WWE Monday Night RAW 11 października 2021: Raport

Znajdujemy się w Chase Center w San Francisco. Na kolejny odcinek Monday Night RAW zapraszają nas Jimmy Smith, Corey Graves oraz Byron Saxton.

Do ringu zmierza Drew McIntyre, który wzniósł miecz w geście zwycięstwa. Szkot wziął mikrofon i powiedział, że być może nie robi wiele na RAW, ale jest podekscytowany Crown Jewel i nadchodzącą walką z WWE Championem Big E. Pretendent do WWE Championship zaznaczył, że po gali w Arabii Saudyjskiej wszyscy będą rozmawiać o tej walce, ponieważ ponownie zostanie nowym mistrzem WWE.

Drew dodał, że będzie to jego ostatnia szansa na zdobycie WWE Championship, zanim zamieni RAW na SmackDown, więc nie pozwoli aby szansa wyślizgnęła mu się przez palce. Po tych słowach na arenie pojawił się mistrz, który powiedział, że rozumie, dlaczego Drew tak bardzo chce zostać mistrzem WWE. Członek The New Day dodał, że McIntyre jest znakomitym wrestlerem, ale nigdy nie odbierze mistrzostwa z jego rąk, więc ma dwie opcje, ponieważ pociąg już wyruszył ze stacji. Wskoczyć na pokład albo wsadzić swój wielki tyłek na miecz. Po chwili na arenie zjawili się SmackDown Tag Team Champions The Usos (Jey i Jimmy Uso). Bracia powiedzieli, że są podekscytowani rywalizacją Drew z Big E, ale nie wiedzą kto wygra.

ZOBACZ TAKŻE >>> Crowbar wystąpił na AEW Dark: Elevation – Podziękowanie byłego wrestlera WCW

Usos dodali, że The Bloodline zostali przedraftowani na SmackDown, ale teraz wszyscy są w mieście, więc zamierzają wysłać jasne oświadczenie. Według braci WWE Universal Champion Roman Reigns zachowa mistrzostwo podczas Crown Jewel, gdzie zmierzy się z Brockiem Lesnarem, ale ich zadaniem jest dowiedzieć się, kto zostanie mistrzem WWE -Big E czy McIntyre.

The Usos ostrzegają wrestlerów obecnych na ringu przed wejściem w drogę Reignsowi dodając, że mają plany dotyczące Kofiego Kingstona i Xaviera Woodsa, kiedy przybędą na SmackDown. Po chwili The Usos zaproponowali tag team match, który został zatwierdzony. Mistrzowie tag teamowi SmackDown wykorzystali chwilę nieuwagi Drew i Big E wykonując na nich podwójny superkick.

King of the Ring Tournament First Round Match: Xavier Woods vs. Ricochet

Czas na pierwszą walkę z udziałem Xaviera, który na arenie pojawił się razem z Kofim Kingstonem. Członkowie The New Day zatrzymali się na arenie, aby sprawdzić jak prezentuje się tron, po czym udali się w kierunku ringu.

Zwycięzca: Xavier Woods

Na zapleczu obecni są RAW Tag Team Champions Randy Orton oraz Riddle. Młodszy z mistrzów poinformował swojego partnera, że ktoś teraz właśnie wyzwał Omosa do walki. Riddle dodał, że w zeszłym tygodniu plan Ortona powiódł się, więc musiał zrobić to samo, ponieważ jest małym Viperem. Matt zapytał Randy’ego o plan na zbliżającą się galę WWE Crown Jewel, ale partner stwierdził, iż nie mają żadnego plany na nadchodzącą walkę, a Riddle nie powinien wyzywać Omosa do walki.

Tag Team Match
Mansoor i Mustafa Ali vs Cedric Alexander i Shelton Benjamin

Zwycięzcy: Cedric Alexander i Shelton Benjamin

Po walce Mansoor próbował sprawdzić, czy nic nie stało się z jego tag team partnerem, ale Ali odepchnął go.

Następnie otrzymaliśmy krótki materiał wideo z udziałem Shayny Baszler. Trzy tygodnie temu Shayna wyeliminowała Nia Jax. Dwa tygodnie temu wyeliminowała Evę Marię, a tydzień temu próbowała wyeliminować Danę Brooke, ale uratowała ją Doudrop.

Queen’s Crown Tournament First Round Match: Shayna Baszler vs. Dana Brooke

Zwyciężczyni: Shayna Baszler

Po walce Shayna próbowała zaatakować i wyeliminować Danę Brooke, ale jego rywalka była dobrze przygotowana i nie dała się sprowokować.

Na zapleczu Charlotte Flair powiedziała, że nie dba o nic co jest związane z Queen’s Crown oraz nie dba o SmackDown Women’s Champion Becky Lynch, Sasha Banks czy Biankę Belair. Mistrzyni dodała, że jest na szczycie, a wszyscy inni znajdują się pod nią. Następnie dodała, iż ma nadzieję na zwycięstwo Sashy Banks podczas Crown Jewel, ponieważ będzie mogła zrzucić jej uśmiech z głupiej twarzy i zwakować mistrzostwa kobiet.

RAW Tag Team Champion Riddle vs. Omos

Zwycięzca: Omos

Po walce AJ Styles próbował wykonać akcję kończącą na Riddle’u, ale zjawił się Randy Orton znikąd wyprowadzając RKO. Mistrzowie natychmiast udali się w stronę zaplecza.

Następnie otrzymaliśmy krótki materiał wideo z wydarzeń, które miały miejsce na początku RAW. Drew podszedł do Big E pytając go o to, co zaszło między nimi na początku RAW. Big E powiedział, że na Crown Jewel mogą się nawzajem pokonać, ale dziś wieczorem muszą stać po tej samej stronie, w przeciwnym razie będzie to długa noc. Panowie zgodzili się, podali sobie dłoń i każdy ruszył w swoją stronę.

Do ringu przybył Bobby Lashley, który podczas gali WWE Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej zmierzy się z WWE Hall of Famerem Billem Goldbergiem. Bobby Lashley powiedział, że często słyszy pytanie, dlaczego zaakceptował No Holds Barred Match na Crown Jewel. Bobby dodał, że w ubiegłym tygodniu Goldberg wysłał mu ostrzeżenie krzycząc o morderstwie, więc czy powinien wejść do jednego ringu z mężczyzną krzyczącym i zachowującym się jak wariat? Lashley dodał, że na Crown Jewel w końcu zakończy karierę Goldberga, który aktualnie wygląda jak wściekły pies czekający na uśpienie.

Na zapleczu Sasha Banks wypowiedziała się na temat tag team matchu. Wrestlerka powiedziała Biance Belair, że najlepiej będzie, kiedy ta podąży za nią. Na zakończenie dodała, że podczas Crown Jewel zdobędzie SmackDown Women’s Title.

Single Match
Jeff Hardy vs Austin Theory

Zwycięzca: Austin Theory

W trakcie walki byliśmy świadkami pościgu za WWE 24/7 Championem.

Na zapleczu Bianca Belair powiedziała, że wygrała po przez wykorzystanie swojego serca i charakteru, ale Charlotte Flair uważa, iż musi być bezwzględna, aby odzyskać tytuł mistrzowski. Następnie wrestlerka opowiedziała o tym, w jaki sposób pokonała Sashę Banks w main evencie WrestleManii i nigdy nie zapomni tego, co jej zrobiła Becky Lynch na SummerSlam.

(King of the Ring First Round Match) Jinder Mahal vs. Kofi Kingston

Zwycięzca: Jinder Mahal

Na zapleczu Becky Lynch stwierdziła, że nie ma wiele do powiedzenia, ponieważ jej słowa nie mają znaczenia. Pokonała je wszystkie podnosząc poprzeczkę jeszcze wyżej i zawsze jest pięć kroków do przodu przed konkurencją, a współpraca z Charlotte Flair może być dla niej tak odpychająca, jak zapach sików, ale i tak poprowadzi je do zwycięstwa, gdyż tak właśnie robi.

Tag Team Match
Becky Lynch & Charlotte Flair vs. Bianca Belair & Sasha Banks

W trakcie walki doszło do brawlu pomiędzy wszystkimi wrestlerkami, co zdenerwowało pięciokrotnego NWA World Heavyweight Championa Adama Pearce’a i Sonię Deville. Po krótkiej przerwie pojedynek został wznowiony.

Zwyciężczynie: No Contest, ponieważ po raz kolejny doszło do brawlu z udziałem wszystkich wrestlerek.

Jimmy Uso rozmawiał przez telefon z Romanem Reignsem informując WWE Universal Championa, że wszystko przebiega zgodnie z ich myślą.

(Queen’s Crown First Round Match) Doudrop vs. Natalya

Zwyciężczyni: Doudrop

Na zapleczu Nikki ASH i Rhea Ripley przeprowadziły krótką pogawędkę z medytującym Johnem Morrisonem.

Następnie Mustafa Ali zaatakował swojego tag team partnera, co może świadczyć o rozpadzie tag teamu.

Tag Team Match
Big E (WWE Champion) & Drew McIntyre vs SmackDown Tag Team Champions The Usos

Zwycięzcy: The Usos przez wyliczenie

Po walce pomiędzy Drew i Big E doszło do brawlu, co wykorzystali The Usos atakując swoich przeciwników. Po chwili mistrz WWE i pretendent poradzili sobie z rywalami i konflikt między sobą zakończyli w ringu. Zwycięsko z rywalizacji wyszedł Drew McIntyre, który położył Big E do spania wykonując na nim Claymore.