Crowbar wystąpił na AEW Dark: Elevation – Podziękowanie byłego wrestlera WCW

Były WCW Superstar Crowbar (znany również jako Devon Storm) za pośrednictwem Twittera podziękował prezesowi AEW Tony’emu Khanowi za szansę jaką otrzymał podczas odcinka Dark: Elevation.

Przeciwnikiem Crowbara na tygodniówce AEW Dark: Elevation był Joey Janela, z którym miał okazję trzykrotnie rywalizować w federacji JCW, która swoją siedzibę ma w New Jersey. Crowbar kojarzony jest z występów w WCW oraz ECW (lata 90-te), a po 2000 roku występował między innymi w World Wrestling Entertainment, Ring of Honor czy WWA.

Doświadczony wrestler opublikował materiał wideo, w którym zaprezentował nam swoje podekscytowanie rywalizacją z Janelą oraz szansą jaką otrzymał od prezesa AEW.

Po odejściu z World Championship Wrestling zrobiłem kilka korków wstecz, aby odciąć się od tej obrzydliwej, zdeprawowanej branży oraz szklanego sufitu, który ją otaczał. Odniosłem wiele sukcesów we wszystkich moich przedsięwzięciach, dziękuję Johnie Laurinaitis. Przez 20 lat obserwowałem z daleka cierpliwie czekając i przygotowując się na odpowiedni moment, odpowiednie miejsce, aby poprowadzić wymowną symfonię, właściwej przemocy prezentując ją przed całym światem. Wreszcie wizjoner rozbił szklany sufit i odmienił ten sport. Wizjoner, który stworzył środowisko umożliwiające rozwój kreatywności i innowacyjności. Tym wizjonerem jest rolnik, który zaprosił lisa do kurnika. Pozdrawiam i dziękuję Panie Khan.