Była managerka WCW w AEW, Bray Wyatt chwalony przez WWE Hall of Famera, PJ Black o podpisaniu umowy z ROH

» Była managerka WCW, Missy Hyatt poinformowała, że będzie uczestniczką środowego odcinka AEW Dynamite w Von Braun Center w Huntsville. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy pojawi się ona w telewizji na TNT, czy zostanie zaprezentowana podczas nagrania AEW Dark:

„Wielka informacja! Pojawię się w środę w @AEWrestling. Będę zaszczycona móc przebywać z legendą – Austinem Idolem”.

Warto przypomnieć, że Missy Hyatt w latach 80 i 90 pracowała dla WWE, ECW oraz UWF.

» W najnowszym odcinku WWE The Bump, WWE Hall of Famer Bubba Ray Dudley wypowiedział się na temat walki o WWE Universal Championship z udziałem Daniela Bryana oraz Braya Wyatta:

„Myślę, że był to najlepszy pojedynek The Fiend od powrotu. Powiedziałem w Busted Open, że chciałbym zobaczyć, jak WWE robi coś innego w meczach mistrza. Nie wiem, czy widzieliście film Split, uwielbiam go i właśnie Bray przypomina mi głównego bohatera. Bray jest taki dobry w tym, co robi. Jeśli mam być szczery, to kiedyś bardziej podobało mi się „The Firefly Fun House” niż pojedynki z udziałem mistrza Universal. Jako fan chcę wkupić się we wszystko, co mówi The Field. Zarówno Bray, jak i Daniel zaprezentowali się z dobrej strony i myślę, że ich walka mogłaby być określona jako walka wieczoru”.

» PJ Black udzielił wywiadu dla Wrestling Epicenter, w którym wypowiedział się na temat podpisania wieloletniej umowy z federacją Ring of Honor:

„Było kilka czynników. Wydaje mi się, że po raz pierwszy w życiu sporządziłem listę zalet oraz wad. Miałem kilka innych propozycji, ale Ring of Honor dało mi wszystko, czego oczekiwałem. Naprawdę dobrą ofertę z dobrym harmonogramem, widziałem takich facetów, jak Marty Scurll, The Briscoes, Bandido oraz Flip Gordon. Wszystkie wymienione nazwiska podpisały nowe umowy z firmą. Mam wrażenie, że będzie to wielki, wielki, wielki krok dla Ring of Honor”.