Uwaga na Spoilery! Tessa Blanchard o kontakcie z WWE, Bret Hart gościem w Broken Skull Sessions, Bray Wyatt motywuje Matta Hardy’ego?, Występ wielkiej gwiazdy na wydarzeniu ROH

» W czerwcu Tessa Blanchard wypowiedziała się na temat swojego występu w Mae Young Classic. Wrestlerka wyjawiła, że po turnieju nadal rozmawiała z WWE, ale nigdy nie doczekała się konkretów:

“Szczerze mówiąc rozmawiałam z WWE. Nadal jestem z nimi w kontakcie. Wbrew temu, co ludzie myślą, jesteśmy w bardzo dobrych relacjach. Naprawdę cieszę się tym, co robię. Podróżuję po całym świecie, robiąc to, co kocham i zarabiam tym na życie. To dla mnie ogromne błogosławieństwo. Cokolwiek się stanie wiem, że będzie dobrze. Wszystko dzieje się z właściwych powodów i we właściwym czasie, a fakt że nie wygrałam Mae Young Classic, najwidoczniej Bóg miał dla mnie inny plan”.

Dave Meltzer wyjawił, że Tessa nie podpisała kontraktu z WWE ze względu na problemy z odpowiednim nastawieniem.

» WWE Hall of Famer Steve Austin poinformował, że jego kolejnym gościem w “Broken Skull Sessions” będzie Hall of Famer Bret Hart. Portal PWInsider.com informuje, że Bret był w zeszłym tygodniu w Los Angeles, gdzie został nakręcony odcinek. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy odcinek pojawi się w sieci WWE Network. W sieci możecie obejrzeć trzy pierwsze odcinki, w których Austin gościł: Kane’a, The Undertakera oraz WWE Hall of Famera Billa Goldberga.

» WWE Universal Champion “The Fiend” Bray Wyatt za pośrednictwem Twittera wysłał wiadomość w kierunku swojego byłego tag team partnera Matta Hardy’ego:

“Drogi matt, nigdy nie mogłem Cię skrzywdzić. Mógłbym Cię uzdrowić, tak jak zrobiłeś to ze mną. Kiedy świat mnie wyrzucił, byłeś jedyną osobą, która mnie odebrała. I nigdy nie zapomnę…”.

» Podczas ROH Saturday Night at Center Stage pojawił się NWA Worlds Champion Nick Aldis atakując Marty’ego Scurlla i doszło do brawlu między wrestlerami. Warto przypomnieć, że w zeszłym miesiącu na NWA Into the Fire, Scurll pojawił się pod koniec wydarzenia konfrontując się z mistrzem NWA Worlds. Wygląda na to, że obie federacje ponownie współpracują ze sobą, a Aldis i Scurll będą kontynuować swój feud.