Edge podpisał nowy kontrakt z WWE?, Syn WWE Hall of Famera w AEW, Śmierć byłego wrestlera WCW

» Wiele wskazuje na, to że WWE Hall of Famer Edge podpisze nową umowę z WWE polegającą na czynnych ringowych występach. Jak się okazuje Rated-R Superstar po prawie 9 latach powróci do kwadratowego pierścienia i wiele wskazuje na, to że zobaczymy go podczas Royal Rumble Matchu na Royal Rumble PPV. Edge otrzymał bardzo dobrą ofertę finansową, więc ze względu na jego dobry stan zdrowia, raczej nie mógł przejść obojętnie obok niej.

» Syn WWE Hall of Famera Billy’ego Gunna, Austin Gunn podpisał kontrakt z federacją All Elite Wrestling. Ta dwójka wystąpiła podczas zeszłotygodniowego dark matchu poprzedzającego AEW Dynamite i okazało się, że był to tryout dla młodego wrestlera. Oficjele AEW byli bardzo zadowoleni z występu Austina, który na początku bieżącego tygodnia otrzymał kontrakt. Wczoraj Austin oraz Billy zmierzyli się z Avalonem oraz Spearsem, a ich walka zostanie wyemitowana podczas przyszłotygodniowego odcinka AEW Dark.

» Pampero Firpo zmarł w wieku 89 lat. O jego śmierci za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowała córka. Warto wspomnieć, że Firpo w latach 1953-1986 występował na niemalże całym świecie. W trakcie swojej długoletniej przygody z wrestlingiem odbył prawie 8900 walk. Jego osobę możecie kojarzyć z występów dla: Big Time Wrestling, WCW, NWA Hollywood oraz WWWF.

W swoim dorobku posiadał takie mistrzostwa, jak:

WCW Puerto Rican, NWA Americas Tag Team, NWA United States Heavyweight, NWA Americas Heavyweight, WWA Americas Heavyweight, NWA World Tag Team, NWA Texas Heavyweight oraz NWA Hawaii Heavyweight.