Tama Tonga o odejściu KUSHIDY z NJPW, Dlaczego Lacey Evans pojawiła się na Elimination Chamber?, Billy Gunn o produkcie All Elite Wrestling

» Tama Tonga wypowiedział się na temat odejścia KUSHIDY z federacji New Japan Pro Wrestling oraz dołączenia do WWE:

„Dla nas to wielka strata, ale wiem, że mamy wielu facetóW, którzy będą mogli go zastąpić. Razem z Kushidą zadebiutwałem w federacji New Japan Pro Wrestling w 2010 roku podczas turnieju Best of the Super Juniors. Przez wiele lat mogłem z nim współpracować nawet, kiedy przeszedł heel turn. On jest świetnym gościem, w zeszłym roku urodziło mu się dziecko. Czuję, że jego historia i moja historia przeplatają się tutaj i tam. Będzie mi go brakowało, ale on jest moim dobrym przyjacielem i życzę mu wszystkiego najlepszego. Do zobaczenia na Florydzie!”.

» Podczas wczorajszej gali WWE Elimination Chamber pojawiła się WWE NXT Women Lacey Evans, która niestety nie miała zbyt wielkiego wpływu na widowisko. Wrestlerka pojawiła się na arenie tylko po, to aby zrobić kilka kroków w przód i wrócić na zaplecze. Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że był to wielki krok dla Evans, na którą czekają wielka plany i ma być ona ważną osobą w kobiecej dywizji.

» Billy Gunn wypowiedział się na temat produktu All Elite Wrestling oraz eventu „Double or Nothing”:

„Po prostu koncentrujemy się wszyscy na Double or Nothing i pracujemy nad tym. Jesteśmy firmą startupową, jesteśmy świeżutkim projektem i nadchodzi świetny czas na fanów wrestlingu i dla nas jako firmy. Mamy kilka ciekawych pomysłów, które wkrótce zaprezentujemy. Przed fanami wrestlingu bardzo ekscytujące czasy. Żałuję, że nie mogę wyjawić wielu rzeczy, które dzieją się w firmie. Powoli wszystko idzie do przodu i będzie jeszcze lepiej”.