The Bella Twins, Trish Stratus oraz Lita powrócą do WWE?, Gwiazdy NXT zapowiedziane na RAW, Trzy walki zapowiedziane na FastLane 2019?

» Mike Johnson w najnowszej odsłonie PWInsider Elite Audio wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu The Bella Twins oraz Trish Stratus oraz Lity do WWE:

„Mogę powiedzieć, że istnieje taka możliwość jeśli chodzi o WrestleManię 35. Kilka miesięcy temu, w listopadzie oficjele WWE rozmawiali z Evolution oraz walce The Bella Twins z Trish i Litą, do której miałoby dojść podczas WrestleManii 35. Na obecną chwilę nie wiadomo nic więcej w tej sprawie, ale coś musi być na rzeczy. Czas pokaże, czy rzeczywiście tak się stanie”.

» Portal PWInsider.com informuje, że kilka gwiazd WWE NXT pojawi się na dzisiejszym odcinku Monday Night RAW. Na backstage’u mają pojawić się NXT Champion Tommaso Ciampa, NXT North American Champion Johnny Gargano, Aleister Black i Ricochet. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy panowie pojawią się w telewizji, czy tylko na zapleczu. O debiucie Blacka mówi się od dłuższego czasu i być może on wskoczy w miejsce Larsa Sullivana, który zmaga się z pewną chorobą.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź gali WWE PPV FastLane 2019, która odbędzie się 10 marca w The Q Arenie w Cleveland. Arena reklamuje takie starcia jak: Charlotte Flair vs Becky Lynch, Bobby Lashley vs. WWE Intercontinental Champion Finn Balor oraz AJ Styles vs. Samoa Joe vs. WWE Champion Daniel Bryan. Podobno na evencie ma pojawić się także RAW Women’s Champion Ronda Rousey, jednak nie wiadomo, z kim przyjdzie jej się zmierzyć.