Czy dojdzie do współpracy Alexy Bliss i Bayley?, Tony Khan podekscytowany nadchodzącymi programami, ROH ogłasza powrót fanów na Best In The World

0

» Wiele wskazuje na to, że Alexa Bliss zamierza stworzyć drużynę z kimś z kobiecego rosteru WWE, ale nie wiadomo, o kogo chodzi. W trakcie wywiadu udzielonego przez Bayley dla New York Post wrestlerka wypowiedziała się na temat możliwej współpracy, co z pewnością byłoby ciekawym dodatkiem dla fanów wrestlingu.

To byłby ciekawy pomysł. Po prostu nie chciałabym powielać żadnych historii związanych z Bray’em Wyatt’em, więc gdybym współpracowała z nią, nie chciałabym jej zmieniać. Fajnie jest widzieć Alexę w takiej odsłonie, ponieważ pamiętam, kiedy po raz pierwszy pojawiła się w NXT. Pamiętam również moment, gdy podpisała kontrakt z FCW – ta mała dziewczynka była bardzo wysportowana, co mi się spodobało. Posiadała iskierkę oraz wypluwała różowy pył. Obecnie zmieniła się o 180 stopni i jest inną wrestlerką niż w przeszłości – zakończyła Bayley.

Po porażce z Biancą Belair na WrestleManii BackLash przed Bayley otwierają się nowe możliwości, kolejne wyzwania.

» 30 maja odbędzie się gala AEW Double Or Nothing, w związku z czym prezes AEW ma bardzo napięty grafik. W tym tygodniu Tony Khan udzielił krótkiego wywiadu dla Busted Open Radio, w trakcie którego wypowiedział się na temat przetrwania pandemii oraz powrotu do organizowania live eventów.

Zapowiada się świetnie. Jestem podekscytowany nadchodzącymi programami. Zamierzamy powracać również do Jacksonville, ale również odwiedzimy inne miejsca. Fani byli tu wspaniali i co jakiś czas będziemy do nich wracać. Myślę, że fani z okolicy oraz ludzie przyjeżdzający z Orlando, Daytona i okolic bardzo nas wspierali. Chcemy im się za to jakoś odwdzięczyć. To niesamowite, że otrzymujemy tak wielkie wsparcie, ponieważ to nakręca nasz program. Wirtualni fani są niesamowici i wspaniali, ale nie ma to jak posiadanie prawdziwych, realnych fanów na arenie. Takich mamy tutaj, a w ubiegłym roku fani w Jacksonville pomogli nam się utrzymać.

W tym momencie zapotrzebowanie na wrestling jest o wiele większe niż w przeszłości – zakończył prezes AEW.

W internecie krążą plotki sugerujące, że AEW wkrótce wprowadzi kolejny cotygodniowy program emitowany na TNT.

» Federacja Ring of Honor poinformowała, że wydarzenie Best In The World, które odbędzie się 11 lipca będzie pierwszym eventem z udziałem fanów. Impreza w Baltimore zostanie objęta protokołem dotyczącym ograniczonej liczby uczestników, ale to nie zmienia faktu, iż dla włodarzy firmy będzie to kolejny krok ku normalności.

Zdrowie oraz dobre samopoczucie fanów to główne priorytety firmy ROH. Ograniczona ilość widzów weźmie udział w wydarzeniu, a miejsca siedzące będą oddzielone kapsułą w celu zapewnienia wszelakich środków bezpieczeństwa. Przy wejściu każdy z kibiców będzie miał mierzoną temperaturę oraz obowiązek założenia maski na czas trwania wydarzenia. W przypadku większych zamówień fani mogą skontaktować się z ROH bezpośrednio pod adresem help@rohwrestling.com. Około 2-3 tygodni przed wydarzeniem uczestnicy otrzymają informację dotyczącą BPH, ponieważ wytyczne rządu pozostały niezmienne.

To wielki krok dla Ring of Honor, ponieważ firma w trakcie pandemii była bardzo ostrożna i nie starała się usilnie organizować wydarzeń wrestlingowych.