Roman Reigns: Szanuję Cesaro, ale utracił szanse na Universal Title

WWE Universal Champion Roman Reigns za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat zwycięstwa odniesionego w starciu z Cesaro. Podczas walki wieczoru WrestleManii Backlash obecny mistrz pokonał Szwajcara po przez poddanie.

W poniżej zamieszczonym materiale wideo Roman Reigns wypowiedział się na temat szans Cesaro na odniesienie zwycięstwa, które zostały zaprzepaszczony za sprawą ingerencji ze strony Jimmy’ego Uso. Jednocześnie Universal Champion wysłał ostrzeżenie przed piątkowym SmackDown w kierunku swojego kuzyna.

Pokaż się i wygraj. Pokaż się i wygraj. To właśnie zrobiłem. Z powodu takich chwil, jak ta jestem gotów na dalszą pracę. Człowieku jestem wyjątkowy. Jestem najlepszym talentem swojej generacji oraz punktem orientacyjnym, w którym stara szkoła spotyka się z nową szkołą. Wiesz, o czym mówię? Na świecie nie ma nikogo takiego, jak ja. We wszystkich rozrywkach sportowych oraz zawodowym sporcie. Powiedziałem Wam, że szanuję Cesaro. Szanuję tego faceta, ponieważ jest jednym z najlepszych wrestlerów na świecie. Więc co zrobiłem? Pokonałem go w jego własnej grze.

Żyjemy w świecie pełnym nienawiści oraz hejterów. Nigdy mi nie przeszkadzali, ale są problemem dla moich przeciwników. Cesaro mógłby zyskać szansę ubiegłej nocy, gdyby człowiek tej samej krwi mnie nie nienawidził, nie wątpił we mnie. Te wydarzenia są dla mnie motywacją do ciężkiej pracy, więc Jimmy. Nie pisz do mnie, ani nie dzwoń i nie mów swojemu bratu, aby robił to w twoim imieniu. Będziemy musieli o tym porozmawiać, ale zrobimy to w moim programie. Piątek wieczorem na moim SmackDown. Miłego weekendu, Uce. Do zobaczenia za kilka dni.

Warto przypomnieć, że wczorajsza gala WrestleMania BackLash zakończyła się w momencie, kiedy Seth Rollins zaatakował Cesaro kontynuując ich feud.