Paul Heyman chwali Biance Belair w Talking Smack, Kurt Angle wspomina debiut w WWE, Seth Rollins ostrzega przed WrestleManią 37

» Paul Heyman gościnnie pojawił się w WWE Talking Smack, w którym wypowiedział się na temat Belair i jej nadchodzącej konfrontacji podczas WrestleManii 37.

Nigdy nie skończysz czegoś udowadniać. Jeśli SASHA chce po raz kolejny powiedzieć Ci prosto w twarz, że jesteś debiutantem to bądź debiutantem, który doprowadzi ją do granic możliwości. Gratulacje za bycie debiutantem, jednym z najbardziej imponujących w historii rozrywki sportowej. Tak jak ostatnio wspominałem Big E jest na szczycie. Wielu ludzi jest zafascynowanych licznymi przyjaźniami w branży wrestlingowej. Twoim wsparciem jest rodzina, mistrzostwo oraz ty sama. Musisz zrezygnować z możliwości przyjaźnienia się z kimkolwiek, ponieważ Sasha Banks nigdy nie była i nie będzie TWOIM nauczycielem, mentorem, starszą siostrą, ani przyjaciółką. Chcę, abyś z tą informacją wróciła do tego programu jako SmackDown Women’s Champion.

» W najnowszej odsłonie The Kurt Angle Show były złoty medalista Igrzysk Olimpijskich wypowiedział się na temat debiutu w WWE, który przeciągnął się w latach 1999-2000.

Myślę, że writerzy zaplanowali, abym posiadał niezwyciężoną passę. Chcieli, aby kontynuował niesamowitą serię, aż do Madison Square Garden, Royal Rumble 2000, gdzie walczyłem z Tazem. Zdecydowaliśmy, że Taz będzie osobą, która pomoże mi w debiucie. W tym czasie Taz był wielkim nazwiskiem i jednym z tych facetów, którzy osiągnęli najwyższy poziom. Miał za sobą świetne występy w ECW, więc wszyscy wiedzieli, kim jest. Ode mnie otrzymał zaciętą walkę, a ja zostałem zmuszony do wielkiego wysiłku przez kogoś, kto był main eventerem w firmie zapaśniczej odnoszącej duży sukces.

ZOBACZ TAKŻE >>> ROH 19th Anniversary Show – Wyniki

Nie martwiłem się, że Taz wykorzystuje mnie. Rzecz w tym, że będąc złotym medalistą olimpijskim, nie zostałem odpowiednio wykorzystany przez WWE. Nikt nie próbował wykorzystać mnie z powodu słabego doświadczenia, ale nie był to dla mnie problem. Wiedzieli, że jestem w stanie zdominować każdego przeciwnika.

» WWE Superstar Seth Rollins za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat nadchodzącej konfrontacji z Cesaro. Do takowej walki dojdzie podczas pierwszego dnia tegorocznej WrestleManii.

Użyję go jako PRZEDSTAWICIELA WSZYSTKICH, KTÓRZY NA CODZIEŃ MNIE NIE SZANUJĄ!!

Według utytułowanego wrestlera akcja Cesaro Swing wykonywana przez Szwajcara jest posunięciem, które hańbi branżę wrestlingową. Wspomniana potyczka została zatwierdzona podczas piątkowego SmackDown.