Bianca Belair z podziwem wobec Sashy Banks, Britt Baker: Gwiazdy z WWE pogratulowały mi meczu, AEW star informuje o zaręczynach

» Bianca Belair wystąpiła gościnnie w WWE Talking Smack, gdzie wypowiedziała się na temat nadchodzącego pojedynku ze SmackDown Women’s Champion Sashą Banks.

Podziwiam jej zasługi, ale nie otrzyma ode mnie zbyt wiele. Jeśli znasz moją drogę w WWE NXT, wiesz że zawsze twierdzę, iż jestem najsilniejsza i najtwardsza, to siedzi głęboko we mnie. Pod koniec dnia zrozumiecie, że będzie to historyczny i wspaniały moment na WrestleManii, ponieważ dwie samice alfa spróbują zdobyć/zachować SmackDown Women’s Championship. Ona ma coś, czego ja chcę, więc o to właśnie chodzi.

Czuję, że za każdym razem, kiedy wychodzę na ring, muszę się wykazać. Wszyscy traktują mnie jako słabe ogniwo mówiąc – Och z dnia na dzień jest coraz lepsza, ponieważ ona jest przyszłością. Przyszłość jest tu i teraz, a ja udowodniłam to wygrywając Women’s Royal Rumble. Myślę, że Sasha Banks doskonale o tym wie, dlatego atakuje mnie z za pleców i próbuje powstrzymać coś, co nieuchronne. Jestem już zmęczona udowadnianiem swojej wartości, więc przejdźmy do WrestleManii. Zobaczymy, co się wydarzy.

» AEW Women Britt Baker wystąpiła w podcaście prowadzonym przez Renee Paquette, w którym wypowiedziała się na temat gwiazd spoza AEW, które kontaktowały się z nią po brutal matchu.

Otrzymałam wiele miłych i pozytywnych wiadomości od różnych osób z wielu firm. Drew McIntyre przesłał mi wiadomość. Byłam bardzo podekscytowana tym faktem. O mój Boże tylu ich było. Trent Seven, którego uważam za jednego z najzabawniejszych facetów na świecie, przesłał mi wiadomość. Odbyłam wczoraj miłą wymianę zdań z innym wzorem do naśladowania, Bayley. Jest jedną z ulubionych wrestlerek, które oglądam. Jestem jej wielką fanką. Candice LeRae, która pomogła mi, przeszkoliła mnie. Mick Foley był zachwycony walką. Otrzymałyśmy wiele pochlebnych wypowiedzi.

» AEW Star Griff Garrison za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował o zaręczynach z Frannie Jones.

WOW słowa nie mogą opisać tego, jak naprawdę się czuję. Możliwość spędzenia reszty życia z kimś, kogo kocham, jest największym błogosławieństwem, które kiedykolwiek otrzymałem. Jestem tak podekscytowany, że przyjmiesz moje nazwisko, kocham Cię.

Garrison jest częścią Varsity Blondes, czyli drużyny którą tworzy z Brianem Pillmanem Jr.