Jon Moxley o przejściu na emeryturę i pracy w AEW, Były wrestler WWE wkrótce w AEW?, Britt Baker komentuje kiepską pozycję kobiecej dywizji AEW

» AEW Superstar Jon Moxley rozmawiał z Jimem Alexanderem dla ReelTalker.com. W trakcie wywiadu doświadczony wrestler wypowiedział się na temat swojej pozycji w AEW oraz przejścia na emeryturę.

Zdecydowanie chciałbym w AEW. Zaprzyjaźniłem się z Tonym Khanem, który jest wspaniałym gościem odnoszącym sukcesy podobne do Vince’a McMahona. Udało nam się stworzyć zespół i sprostać temu wyzwaniu, jakim jest pandemia. Jestem niesamowicie dumny ze swojego pobytu w AEW oraz tego, co udało nam się dokonać.

Mam nadzieję, że będę mógł się zmagać do pięćdziesiątki, cokolwiek to znaczy.

» Nick Ogarelli, który przez ponad rok pracował dla WWE NXT zadebiutował w ringu AEW podczas ostatniego odcinka Dark. Wrestler wystąpił pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem “Nick Comoroto”. Niestety musiał on uznać wyższość Darby’ego Allina. Comoroto znalazł się na długiej liście pracowników zwolnionych przez WWE w wyniku naprawy dziury w budżecie, która została spowodowana przez pandemię koronawirusa. Mimo porażki Comorota otrzymał wiele ciepłych słów za dobry występ i wiele wskazuje na, to iż nie był to jednorazowy pokaz w jego wykonaniu.

» AEW Star Britt Baker wypowiedziała się na temat wpływu COVID-19 na podział w dywizji kobiet AEW, przez co wrestlerki nie są w stanie spędzać ze sobą, więcej czasu:

Nasza kobieca dywizja bardzo mocno ucierpiała z powodu pandemii COVID-19. Połowa naszego składu, to międzynarodowe wrestlerki, więc nie mogliśmy się z nimi kontaktować, tak jakbyśmy tego chcieli. Kris Statlander nabawiła się urazu, mnie spotkał podobny los. Jest tak wiele czasu jeżeli chodzi o Dynamite, ale z powodu braków kadrowych nie możemy odpowiednio go obsadzić, mam tutaj na myśli kobiety.

Podczas najnowszego odcinka AEW Dynamite, Hikaru Shida zmierzy się z Big Swole, a na szali zostanie postawiony AEW Women’s World Championship.