Aleister Black chwali pracę Romana Reignsa – Nowy feud?, Ivelisse oficjalnie w AEW, Mike Bennett powraca do “Primetime Live”

» Aleister Black jest jednym z wielu zwolenników nowej odsłony Romana Reignsa. Wrestler udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym skomentował współpracę Paula Heymana z The Big Dogiem.

Wydaje mi się, że dla Romana jest to najlepsza opcja. Roman znalazł się w miejscu, w którym czuje się bardzo dobrze. Całość została przedstawiona w bardzo dobry sposób, przez co wydaje mi się, że nie odgrywa swojej postaci, tylko jest prawdziwym sobą. Szczerze mówiąc myślę, że wiele osób jest podobnego zdania, co ja. Chciałbym móc współpracować z Romanem oraz Paulem. Rozmawialiśmy ze sobą o tym wcześniej, ale jest wiele rzeczy, które warto poruszyć będąc na niebieskiej tygodniówce.

» Ivelisse w rozmowie dla Pro WRESTLING Junkies oficjalnie wypowiedziała się na temat dołączenia do federacji All Elite Wrestling.

Mam traumatyczne doświadczenia związane z Lucha Underground, ale jestem wielką zwolenniczką projektu AEW. Wcześniej nie mogłam o tym mówić, ale otrzymałam pozwolenie od firmy. Tak, podpisała kontrakt z AEW. Szczerze mówiąc, to dla mnie bardzo ekscytujący okres. Przez ostatnie lata miałam nieco pod górkę z wielu różnych powodów. Dotrzymywanie umowy, wypłacanie pensji na czas, wiele rzeczy było powiązanych z Lucha Underground. Na szczęścia mam to już za sobą i może być tylko lepiej.

» United Wrestling Network poinformowało, że były wrestler WWE powróci do cotygodniowej serii Pay-Per-View o nazwie “Primetime Live”.
W pierwszej odsłonie PPV, Mike Bennett został pokonany przez NWA World Championa Nicka Aldisa. Oprócz powrotu Mike’a obejrzymy konfrontację z udziałem Pope’a (dawniej Elijah Burke) vs NWA Television Champion Zicky Dice, a także The One Called Manders vs. Max Caster.

“Primetime Live” jest dostępne na FITE.