AEW DYNAMITE 14 października 2020: Wyniki

Rozpoczynamy AEW Dynamite. Jest to nie byle jaki odcinek. Dziś mamy rocznicę Dynamite. Zobaczymy dziś walki o 4 mistrzostwa. Komentatorami dzisiejszej gali są Jim Ross, Excalibur oraz Tony Schavione.

Tag team match for the AEW Tag Team Championship

Best Friends Vs. FTR/ with Tully Blanchard

Sama walka trwała dosyć długo, jak na standardy tygodniówki ( ponad 15 minut). Podczas walki interweniował Tully, a FTR wygrało pojedynek po przypięciu po uderzeniu pasem mistrzowskim.

Zwycięzcy– FTR

Tag team match

Miro & Kip Sabian Vs Shawn Meluna & Lee Johnson

Zwycięzcy– Miro & Kip Sabian

Miro wygrał walkę podobnie jak robił to w WWE, po the Accolade. Panowie jeszcze po walce wyglądali na poddenerwowanych i poprosili o mikrofon. Samo promo było bardzo szybkie i jedyne co można z niego zapamiętać to to, że wygląda na to, że Miro używa słów ,,Game Over” jako catchphrasy. Szybko przenieśliśmy się na backstage, gdzie Lance Archer zaatakował mistrza AEW.

Otrzymaliśmy drabinkę turniejową pretendenta do tytułu mistrzowskiego AEW. Penta El Zero M zmierzy się z Rey Fenix’em. Po tej samej stronie tabelki Kenny Omega zmierzy się z Joey Janelą. W drugiej części tabelki Colt Cabana zmierzy się z Adamem Page’m, a Wardlow z Jungle Boy’em.

MJF pojawił się na ringu z Wardlowem. MJF szybko zaprosił Chrisa Jericho na ring. Nie wszedł on na ring sam, gdyż pojawiło się całe Inner Circle. Doszło do sprzeczki pomiędzy Chrisem a Sammy’m, który nie chciał nałożyć kurtki, którą dał mu Maxwell. MJF chciał również dotknąć włosy na brzuchu Chrisa, a on się na to zgodził. MJF chcę dołączyć do Inner Circle. Ortiz szybko powiedział, że nikt nie chce go w tej drużynie. Chris powiedział, że potrzebują czasu, a oni za tydzień będą jeden na jednego … jedli stek. Zobaczą się za tydzień w restauracji.

Otrzymaliśmy promo od Dr. Britt Baker obok był Tony Schavione. Baker ogłosiła, że za tydzień będzie w akcji.

Singles match for the AEW TNT Championship

Orange Cassidy Vs Cody/ with Brandy Rhodes

Cody pojawił się ponownie w blond włosach. Podczas walki widzieliśmy Dark Order, które chciało zaatkować Cody’ego. Orange jednak nie dopuścił do tego, a sędzia wyrzucił intruzów z Ringside’u. Kamery ukazały, że Darby Allin ogląda ten match, a my jeszcze w trakcie walki dostaliśmy potwierdzenie, że mistrz TNT zmierzy się z Darby’m na Full Gear. Kiedy wydawało się, że Orange zostanie nowym mistrzem walka zakończyła się limitem czasowym.

Zwycięzca– brak (limit czasowy 20 minut)

Na backstage’u Lance Archer I Jake Roberts mieli udzielić wywiadu. Jon Moxley zaatkował pretendenta do tytułu.

Matt Hardy pojawił się na Dynamite ze swoją rodziną. Ogłosił, że został już on oczyszczony przez lekarzy i może walczyć. Szybko pojawiło się promo od Sammy’ego Guevary, który powiedział, że ta rywalizacja zakończy się dopiero kiedy Sammy to wszystko zakończy tak jak on to chce- koniec kariery Hardy’ego.

The Butcher & The Blade, Private Party, Dark Order oraz The Young Bucks zmierzą się za tydzień w #1 contender match’u. Pretendeci zostali wybrani na zasadzie losowania. The Young Bucks zaatakowało swoich przeciwników. Wszystkiemu przyglądali się mistrzowie drużynowi.

Singles match for the AEW Women’s World championship

Big Swole Vs. Hikaru Shida

Podczas walki dowiedzieliśmy się, że dzisiejszy Main Event będzie walką bez dyskwalifikacji. Walka była zdecydowanie najkrótsza z wszystkich dzisiejszych walk o mistrzostwo. Zajęła około 10 minut.a

Zwyciężczyni– Hikaru Shida

Za 2 tygodnie Orange Cassidy otrzyma rewanż i zmierzy się z Cody’m na Dynamite o pas TNT.

Eddie Kingston dołączył do stołu komentatorskiego, obok niego stoją Lucha Bros.

No disqualification match for the AEW World championship

Jon Moxley Vs Lance Archer

Jon rozpoczął walkę od Paradigm Shift. Potem cała walka była jednym dużym brawlem.

Zwycięzca– Jon Moxley

Po walce Lucha Bros uderzyli krzesłem Archer’a, który wyszedł z ringu. Eddie również wszedł na ring. Chwilę później zaatkował mistrza AEW i próbował go udusić. W trakcie proma Eddiego zakończyliśmy Dynamite.