Uwaga na Spoilery! Kto został zaatakowany przez The Fiend?, Kontynuacja tajemniczych ataków na Romana Reignsa, Zapowiedź drugiego i trzeciego odcinka AEW TV

» WWE Hall of Famer Kurt Angle powrócił na RAW w Pittsburghu, gdzie został zaatakowany przez Braya Wyatta jako The Fiend. Kurt miał być sędzią specjalnym w pojedynku Cedrica Alexandera z Drew McIntyre, który się nie odbył. Warto zauważyć, że Bray Wyatt po raz kolejny pojawił się w takim gimmicku atakując legendę WWE. Pierwszą osobą, która musiała uznać jego wyższość był WWE Hall of Famer Mick Foley.

» WWE kontynuuje tajemniczą historię z atakiem na Romana Reignsa. Samoa Joe chciał zmierzyć się z „The Big Dogiem” na tylnym parkingu PPG Paints Areny w Pittsburghu dopóki nie pojawił się pędzący samochód w kierunku byłego członka The Shield. Coraz głośniej mówi się o możliwym tag team matchu z udziałem Reignsa i Joe, a ich rywalami na SummerSlam mogliby być Rowan oraz Daniel Bryan, ale na obecną chwilę musimy poczekać na zwieńczenie wydarzeń. Wygląda na to, że na dzisiejszym SmackDown poznamy prawdziwego sprawcę ataku z udziałem wózka widłowego i najprawdopodobniej będzie, to Rowan.


» Federacja All Elite Wrestling zamierza ogłosił lokalizację drugiego oraz trzeciego odcinka swojej tygodniówki. Zostaną one wyemitowane odpowiednio 9 oraz 16 października. Szczegóły zostaną ujawnione w nieocenzurowanej wersji „Being The Elite”, który pojawi się wkrótce w internecie. Pierwszy odcinek AEW emitowany w TNT fani w Ameryce będą mogli obejrzeć 2 października w środę od godziny 20 do 22. Show wyprzedało się w ciągu zaledwie kilku godzin, ale będą dostępne kolejne bilety.