Buddy Murphy vs Aleister Black na WrestleManii 37?, YouTuber częścią feudu na WrestleManii?, Nowi mistrzowie na ROH 19th Anniversary Show

» WWE Superstar Buddy Murphy za pośrednictwem Twittera wyraził zainteresowanie walką z Aleisterem Blackiem. Do takowej konfrontacji miałoby dojść podczas WrestleManii 37.

Chcesz skraść show #WrestleMania @WWEAleister ?

Kilka dni temu Aleister Black pojawił się w WWE Performance Center, gdzie przygotowuje się do powrotu na ring. Portal PWInsider.com informuje, że Holender zmagał się z kilkoma drobnymi urazami, przez co jego przerwa trwała tak długo.

Murphy po raz ostatni na ringu widziany był na początku bieżącego miesiąca, kiedy walczył z Cesaro. Warto przypomnieć, że tegoroczna WrestleMania odbędzie się 10 i 11 kwietnia.

» Portal Ringside News informuje, że Logan Paul (YouTuber) pojawi się podczas WrestleManii 37. Ma być on częścią konfrontacji z udziałem Kevina Owensa i Samiego Zayna. Przez ostatnie tygodnie byliśmy świadkami narastającego konfliktu z udziałem Paula oraz gwiazdora WWE, według którego oglądalność filmu dokumentalnego będzie miała większą oglądalność od materiałów Paula Logana. Według wspomnianego raportu znany YouTuber ma być gościem specjalnym byłego IC Championa na najbliższym Friday Night SmackDown.

» Podczas ROH 19th Anniversary Show odbyło się starcie o ROH World Tag Team Championship. The Foundation (Rhett Titus i Tracy Williams) pokonali Kenny’ego Kinga i La Bestię del Ring, dzięki czemu poznaliśmy nowych mistrzów. Tego samego wieczoru Tracy zdobył ROH World TV Championship, więc jest podwójnym mistrzem. Z powodu poważnej kontuzji Dragon Lee został zastąpiony przez del Ringa.