Reakcja Beth Phoenix na atak Edge’a, Rhea Ripley vs Asuka na najbliższym RAW, Jakie stanowisko w ROH piastuje Maria Kanellis?

» WWE Hall of Famer Beth Phoenix za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat heel turnu swojego męża, Edge’a do którego prawdopodobnie doszło na ostatnim SmackDown. Podczas segmentu zamykającego niebieską tygodniówkę WWE Hall of Famer brutalnie zaatakował WWE Universal Championa Romana Reignsa, Daniela Bryana oraz urzędników, którzy starali się mu przeszkodzić.

Co zrobiłeś? – Napisała Beth Phoenix na swoim oficjalnym profilu na Twitterze.

Kilka dni temu Adam Pearce dodał Daniela Bryana do walki o WWE Universal Championship podczas WrestleManii 37, dzięki czemu obejrzymy triple threat match. Oprócz Daniela udział w walce wezmą mistrz Roman Reigns oraz Edge.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE Monday Night RAW odbędzie się segment “podpisanie kontraktu” na walkę o RAW Women’s Championship. Udział w tej konfrontacji wezmą Rhea Ripley oraz Asuka. W ubiegłym tygodniu byliśmy świadkami oficjalnego debiutu Ripley na RAW, rzucającej wyzwanie Asuce do walki na WrestleManii. Wspomniana konfrontacja odbędzie się drugiego dnia na WrestleManii 37.

ZOBACZ TAKŻE >>> ROH 19th Anniversary Show – Wyniki

» Podczas ROH 19th Anniversary Show Quinn McKay rozmawiała z Marią Kanellis, która aktualnie znajduje się w zarządzie Ring of Honor. W lecie odbędzie się turniej, który wyłoni nową ROH Women’s Champion. Wspomniane mistrzostwo było w posiadaniu Kelly Klein, jednak wrestlerka została pozbawiona mistrzostwa, ze względu na jej odejście. Turniej pierwotnie miał odbyć się w 2020 roku, ale z powodu pandemii COVID-19 wstępne plany znacząco się opóźniły. Kanellis zaprosiła wrestlerki z całego świata na, co zareagowały The Allure (Angelina Love i Mandy Leon) zastanawiając się nad obecnie zajmowanym stanowiskiem przez Marie w ROH.

Ludzie muszą pracować na szanse. Love nie wygrała walki od ponad roku, więc najwyższy czas, aby otrzymała taką szansę. Jeśli Love wygra to pożegna się z nadchodzącym turniejem.

Ta walka odbyła się w późniejszej części programu PPV.