Mogłaś mnie kontuzjować – Nia Jax do Lany, Christian komentuje swój powrót do WWE, Mike Bennett odnosi się do negatywnego komentarza Takera

» W tym tygodniu na Monday Night RAW, Lana pokonała Nia Jax. The Irresistible Force stała się przedmiotem wielu żartów oraz memów, ponieważ w trakcie walki spadła na kant ringu krzycząc “My Hole”. Kuzynka The Rocka opublikowała wpis, w którym oskarżyła rywalkę o chęć kontuzjowania jej:

Posłuchaj. Nie rób sobie żartów z mojego tyłka @LanaWWE. Jesteś tak niebezpieczna, naprawdę mogłam odnieść kontuzję! Musisz wrócić do treningu. Jestem oburzona i to nie prześlizgnie się przez szczelinę.

WWE często zajmuje się kontami swoich pracowników pisząc za nich teksty, w celu rozwijania fabuły. Nie mniej jednak nie wiadomo, czy ten wpis został stworzony przez Nia Jax, czy osoby zajmujące się jej kontem na Twitterze.

» 31 stycznia 2021 roku podczas gali PPV Royal Rumble powrócił Christian, co było wielkim zaskoczeniem dla fanów. Edge był bardzo szczęśliwy z powrotu swojego starego przyjaciela, z którym mógłby ponownie stworzyć drużynę i rywalizować w dywizji tag teamowej.

Podczas występu w WWE The Bump, Christian wyjawił, że jego powrót do kwadratowego ringu oznaczał dla Edge’a tyle samo, jeśli nie więcej, niż to co się stało w przypadku Oportunisty:

Moment, w którym spojrzeliśmy na siebie wywołał uśmiech. Wiesz to wszystko było pod wpływem danej chwili. To był pracowity dzień dla nas obojga. Tak naprawdę nie mieliśmy okazji porozmawiać przed wyjazdem. Wydaje mi się, że to znaczyło więcej dla Edge’a niż dla mnie. Zawsze był dla mnie oparciem i chciał, jak najlepiej dla mojej kariery. Jest jednym z nielicznych osób, które znały godzinę, czas oraz poświęcenie, które włożyłem, aby powrócić do ringu. Niewiele osób o tym wiedziało.

Następny występ Christiana nie został ogłoszony, ale wiele wskazuje na to, że wystąpi podczas Elimination Chamber.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE potwierdza kontuzję Johnny’ego Gargano!

» The Undertaker stał się obiektem wielu kontrowersji po tym, jak podzielił się swoim spostrzeżeniem na temat współczesnych profesjonalnych wrestlerów. Według Takera obecni wrestlerzy nie są tak twardzi, jak Ci z poprzednich epok. Mike Bennett wystąpił w podcaście Wrestling With Awareness, w którym wypowiedział się na temat słów, jakie padły z ust Takera:

Przede wszystkim mam ogromny szacunek do The Undertakera. Zawsze tak było i był jednym z moich ulubiony wrestlerów, kiedy dorastałem. Był dla mnie miły za każdym razem, gdy rozmawialiśmy. Nie kontaktowałem się z nim zbyt często będąc w WWE. Według niego obecni wrestlerzy są zbyt słabi, co odbija się na jakości produkty. Mogę Ci zapewnić, że obecni wrestlerzy nie mają żadnego wpływu na produkt, który jest produkowany. Mówi im się, co mają robić i jeśli wykroczysz poza scenariusz to spotykasz się z hejtem lub karą. Talent zawsze jest gotowy i chętny do zrobienia wszystkiego, o co zostanie poproszony. Większość z nas odnosi większe sukcesy na scenie niezależnej robiąc to samo, co w WWE. Po prostu zauważyłem pewną przepaść pokoleniową między obecnymi wrestlerami, a Takerem. To jest różnica. My profesjonalni wrestlery dbamy o siebie nawzajem i rozumiemy, kiedy firma próbuje nas wydymać, więc nie sądzę, abyśmy byli słabi. Wydaje mi się, że Taker w przeciwieństwie do kogoś takiego, jak Mick Foley nie potrafi się dostosować do tego, w jaki sposób ewoluował wrestling. Ktoś taki, jak Edge doskonale rozumie na czym polega obecny wrestling i pomaga młodym chłopakom. Po prostu uważam, że to przepaść pokoleniowa i brak zrozumienia profesjonalnych wrestlerów ze strony Undertakera.

Po odejściu z WWE, Mike Bennett powrócił do Ring of Honor. Obecnie współpracuje z Mattem Tavenem i jest zaangażowany w story z Vinnym.