Bully Ray chwali przemianę Lany, Kevin Owens komentuje botch na Royal Rumble, Scorpio Sky opowiada o współpracy z Danielsem i Kazarianem

» WWE Hall of Famer Bully Ray znany również jako Bubba Ray Dudley jest pod wielki wrażeniem etyki pracy oraz przemiany, jaką przeszła Lana.

W najnowszej odsłonie Busted Open Radio, WWE Hall of Famer powiedział, że Lana zasługuje na wielkie uznanie za inwestycję czasu w wykonywany zawód:

Odpowiednio inwestuje swój czas w zawód. Ona wychodzi, nigdy się z niczym nie bawi, otrzymuje powerbombs od Nia Jax, ale wciąż wstaje. Brawo Lana zrobiłaś to we właściwy sposób. Ona jest pełną profesjonalistką. Widzę tę kobietę, która stara się z całych sił, za każdym razem, kiedy wchodzi na ring. Lana nie jest taka, jak Charlotte, Sasha Banks, czy Bayley. Ale niech mnie diabli wezmą, jeśli ta dziewczyna wychodząc do ringu nie da z siebie wszystkiego. Wiem, że ciężko pracuje razem z Nattie Neidhart i TJ Wilsonem. Jest ona najprawdopodobniej najtwardszą kobietą w rosterze WWE. Za każdym razem, kiedy dostaje wpi***** , podnosi się i idzie dalej. Wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Jestem niesamowicie dumny z CJ, ponieważ udowodniła, że jest najbardziej utalentowaną i niedocenianą osobą w branży wrestlingowej.

ZOBACZ TAKŻE >>> IMPACT Wrestling 9.02.2021: Wyniki

» Gościem w The Jake Asman Show był Kevin Owens. Wrestler występujący w WWE wypowiedział się na temat walki z Romanem Reignsem podczas Royal Rumble:

Kiedy Roman Reigns został przykuty kajdankami do metalowej konstrukcji, Paul Heyman podbiegł, aby go uwolnić. Chciał również powstrzymać sędziego od liczenia do 10 – w Last Man Standing Matchu. W momencie, kiedy pierwszy sędzia został znokautowany przez Reignsa, jego zastępca przestał wyliczać, ponieważ Heyman nie był w stanie odblokować kajdanek. The Tribal Chief został uwolniony, ale fani w mediach społecznościowych głośno mówili o tym botchu. Nigdy wcześniej nie zostałem w ten sposób oszukany przez sędziego. Roman Reigns przyniósł kajdanki, przykutego go do konstrukcji i myślałem, że już jest po, naprawdę go miałem. Kilka wpadek sędziów i oto jestem, siedzący w samochodzie bez Universal Championship. Nadal dochodzę do siebie po Royal Rumble. To była ciężka noc, zostałem zrzucony z 12-metrowej platformy na kilka stołów, uderzył mnie wózek golfowy. Na domiar złego nie wygrałem, bo sędzia został opłacony, czy coś takiego.

» W najnowszej odsłonie podcastu AEW Unrestricted, Aubrey Edwards oraz Tony Schiavone rozmawiali z członkiem SCU, Scorpio Sky. Doświadczony wrestler wypowiedział się na temat współpracy z Christopherem Danielsem oraz Frankie Kazarianem.

To zabawne, ponieważ Filadelfia wydaje się być szczególnym miastem dla każdego. Kiedy ja i Frankie wygraliśmy mecz, Nick Jackson zjawił się na arenie i zażądał, aby podpisano ze mną kontrakt. Wtedy wygraliśmy Tag Team Championship w federacji RIng of Honor. W Filadelfii stoczyłem kilka pojedynków, które były dla mnie wyjątkowe. Od dawna znam tych facetów. Byli to faceci z SoCal, a kiedy pracowali na scenie wrestlingowej w Kalifornii przyglądałem im się z uwagą. Zawsze chciałem być taki, jak Frankie Kazarian i Christopher Daniels. Pracowali w Impact Wrestling oraz dla wielu federacji wrestlingowych, więc każdy wiedział, kim oni są. Na szczęście już na początku mojej przygody z wrestlingiem mogłem spotkać ich w Pro Wrestling Guerrilla, zawsze byli dla mnie mili i pomocni. Kiedy po kilku latach występów na scenie niezależnej chciałem dołączyć do Impact Wrestling, pomogli mi. Pomogli mi również dostać się do Ring of Honor, więc wzięli mnie pod swoje skrzydła. Odkryłem, że chcą mieć trzeciego gościa w drużynie i ruszyć po ROH Six Man Tag Team Titles. Jesteśmy do siebie podobni, więc pomyślałem, że wsparcie ich wyjdzie mi na dobre. Byłem bardzo zaangażowany w współpracę z nimi. Dzięki tej dwójce jestem w stanie wznieść się na wyższy poziom, gdyż codziennie mnie poprawiają.