Bianca Belair o kulisach dołączenia do WWE, Torrie Wilson komentuje wykupienie WCW przez WWE, Dolph Ziggler reaguje na promo brata

» WWE SmackDown Superstar Bianca Belair rozmawiała z Mattym Paddockiem z The Independent. W trakcie wywiadu wrestlerka wypowiedziała się na temat dołączenia do WWE:

Jestem kimś, kto miał wyjątkową podróż zanim dołączyłam do WWE. Nie pochodzę z branży wrestlingowej. Czasami masz ustalone plany, ale one się zmieniają, a ty kończysz w miejscu, o którym nigdy nie myślałeś. Moja historia pokazuje, że w życiu możliwości są nieograniczone. W WWE NXT pojawiłam się niespełna pięć lat temu. Nic nie wiedziałam o tym, nie umiałam wykonać headlocku, czy wristlocku. Mam nadzieję, że moja historia będzie inspiracją dla wrestlerów w NXT. Wiem, na jakiej pozycji się znajdują i jak bardzo uciążliwa jest walka. Najważniejsze w drodze do WWE jest cierpliwość. Podróż może być szalona, trudna, a także pełna wzlotów i upadków, ale kiedy wszystko się połączy, zrozumiecie że to ma sens. Nie żałujcie swoich decyzji.

» Zbliżając się do 20-tej rocznicy wykupienia WCW przez WWE, kilka gwiazd, które wystąpiły w WWE The Bump wypowiedziało się na temat nowych możliwości, jakie wiązały się ze sprzedażą. Według Torrie Wilson było to dobre posunięcie ze strony obu firm:

Kiedy WWE wykupiło WCW poczułam, że mnie uratowali. Właściwie to tuż przed wykupieniem WCW opuściłam firmę. Negocjowaliśmy nowy kontrakt i doszłam do wniosku, że to się nie może udać. Pomyślałam wtedy, że pewien rozdział dla mnie się skończył. W tym samym czasie spotykałam się z wrestlerem, który wciąż tam był. Po krótkiej rozmowie z Jimem Rossem dołączyłam do WWE, a reszta to historia.

Dwa dni przed wprowadzeniem do WWE Hall of Fame w 2019 roku Torrie straciła ojca, który przez wiele lat działał w wrestlingu.

Chyba będę teraz płakać. On kochał wrestling. Mam trzech braci i pamiętam noc, kiedy ojciec poślubił Dawn Marie na ringu – a ja miałam wepchnąć mu bieliznę w usta. Po tym moim bracia zadzwonili z pytaniem, dlaczego robię to tacie? W tym czasie podobnie, jak ja, nie mieli pojęcia o wrestlingu.

» W tym tygodniu podczas odcinka AEW Dark, Ryan Nemeth (brat Dolpha Zigglera) pokonał Marko Stunta odnosząc swoje pierwsze singlowe zwycięstwo w ringu AEW.

Przed rozpoczęciem walki, Nemeth wygłosił krótkie promo dotyczące “słona siedzącego w pokoju, którego nikt nie lubi, ponieważ jest mądry”. Wrestler również dodał, że nikt nie chce przyznać się do uwielbiania go, gdyż jest “Przystojniakiem z Hollywood. Na komentarz Dolpha Zigglera nie czekaliśmy długo. Wrestler WWE w następujący sposób skomentował promo swojego brata:

Nawet nie LUBIĘ Ryana – napisał były dwukrotny WWE World Heavyweight Champion.

Jak wiadomo Nemeth zadebiutował na AEW Dynamite kilka tygodniu temu przegrywając starcie z “Hangmanem” Adamem Pagem.