Nowa lokalizacja eventów AEW, WWE ogłasza współpracę z SPN India, Szczegóły najnowszego AEW Dark

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że federacja All Elite Wrestling nie nagrywa tapingów Dark oraz tygodniówki Dynamite w Daily Place w Jacksonville. AEW przeniosło nagrania do “nieujawnionej” lokalizacji z tego samego powodu, co WWE. Otóż w wyniku panującej pandemii koronawirusa wszystkie areny zostały zamknięte. Urzędnicy AEW starają się zachować prywatność jeżeli chodzi o nową lokalizację, ponieważ nie chcą, aby fani czekali na parkingach.

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła nawiązanie pięcioletniej współpracy z Sony Pictures Networks India Private Limited (SPN). W ramach współpracy SPN zakupiło prawa do transmisji na żywo takich wydarzeń, jak Monday Night RAW, SmackDown, NXT, PPV oraz specjalnych live eventów. Te wydarzenia będą dostępne w języku angielskim, hinduskim oraz regionalnym:

Indie są ważnym rynkiem dla WWE. Sony Pictures Networks, to doskonały partner, który pomaga rozwijać nam bazę fanów w tym regionie. Dzięki współpracy nasze wydarzenia są najczęściej oglądane w SPN. Oczywiście jeżeli chodzi o wydarzenia sportowe – powiedział James Rosenstock, wiceprezes WWE do spraw międzynarodowych. Rozszerzone partnerstwo pozwala naszym zapalonym fanom na związanie się z kolejnymi ważnymi wydarzeniami, które są serwowane przez WWE.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które miały odbyć się podczas wczorajszego odcinka AEW Dark:

* Shawn Spears vs. Shawn Dean

* Sammy Guevara vs. Matt Sells

* Darby Allin vs. Vanilla Vance

* AEW World Champion Jon Moxley vs. Faboo AndreFaboo Andre

Za stołem komentatorskim pojawić się mieli Cody Rhodes oraz Tony Schiavone. Celem tej dwójki było ujawnienie pierwszych uczestników turnieju, który wyłoni pierwszego w historii mistrza TNT. Prezes AEW Tony Khan po raz kolejny za pośrednictwem Twittera opublikował wpis promujący Dark show:

Mamy dziś #AEW Championa @JonMoxley w akcji podczas #AEWDark, + @Perfec10n, @sammyguevara & @DarbyAllin – czołówka niezależnych wrestlerów. @CodyRhodes & @tonyschiavone24 będą komentować show i ujawnią pierwsze nazwiska, które wezmą udział w turnieju o TNT Title!