Becky Lynch informuje o zmianie terminu ślubu, FITE ogłasza transmisję WrestleManii 36, Aleister Black o walce z Bobbym Lashleyem

» RAW Women’s Champion Becky Lynch udzieliła wywiadu dla SportingNews.com, w który poinformowała, że sytuacja związana z koronawirusem wpłynęła na przesunięcie ślubu, który miał odbyć się w tym roku:

Tak, ale starasz się dostosować i iść naprzód. Pod koniec spoglądamy na osoby, które kochamy, na których nam zależy. To jest najważniejsze, aby każdy z nas był zdrowy. Jeżeli chodzi o występowanie bez publiczności, to jest zupełnie inaczej. Każdy musi się odpowiednio adaptować i nie byłabym w tym miejscu, gdzie jestem, gdybym nie potrafiła tego zrobić. Czuję się dobrze, kiedy fani reagują żywiołowo, ale aby otrzymać reakcję, to najpierw trzeba opowiedzieć jakąś historię. Ludzie, którzy oglądają nas w domach czekają na, to co się wydarzy. Musisz podać im powód, dzięki czemu oni będą zastanawiać się nad czymś przez chwilę. Ja wiem, co muszę robić, aby być najlepsza i staram się w taki sposób działać.

» FITE ogłosiło, że zamierza w najbliższym weekendzie transmitować WrestleManię 36 w Stanach Zjednoczonych oraz w wybranych krajach na scenie międzynarodowej. Po raz pierwszy FITE zaoferuje dwudniowy pakiet weekendowy jeżeli chodzi o możliwość obejrzenia gali PPV w języku angielskim oraz hiszpańskim. W dodatku fani będą mogli aktywnie wypowiadać się na czacie, co z pewnością pozytywnie wpłynie na rozwój wydarzeń. Klienci FITE będą mogli zakupić wydarzenia, jakie odbędą się w sobotę lub w niedzielę, bądź całość. Dzięki temu osoby, które zakupią galę PPV będą miały możliwość obejrzenia powtórek. WrestleManię można będzie obejrzeć online na komputerze, urządzeniach moblinych, czy Smart TV. Więcej informacji znajdziecie przechodząc na tę stronę.

» Podczas WrestleManii 36 ma odbyć się konfrontacja z udziałem Aleistera Blacka oraz Bobby’ego Lashleya mimo, iż do tej walki nie został stworzony odpowiedni feud. W poniżej zamieszczonym materiale wideo McKenzie Mitchell zapytała wrestlera z Europy o to, dlaczego walkę z Bobbym traktuje jako osobisty porachunek:

Widzisz, spodziewałem się, że zadasz mi pytanie podobne do tego. Wydaje mi się, że nie ma rytmu pomiędzy Aleisterem Blackiem oraz Bobbym Lashleyem, a świat się może o nas wiele nauczyć. Czasami nie ma ważnego powodu, ani konfliktu.

Ale jeśli przekroczymy pewną powierzchnię pana Lashleya, to zobaczymy potężną osobę, kogo widziałem dziesiątkując ludzi.

W ostatnich tygodniach Black miażdżył niezależnych wrestlerów, czy to na tygodniówce WWE Main Event, czy na Monday Night RAW. Bobby miał pojawić się 16 marca na RAW, aby stworzyć feud z Blackiem. Niestety został on poddany kwarantannie w wyniku powrotu z trasy promocyjnej, w której kilka gwiazd przebywało w WWE. Mimo wszystko WWE zdecydowało się na kontynuowanie feudu Blacka z Bobbym ze względu na dostępność Lany.