Jak wygląda sytuacja Austina Theory’ego w WWE?, WWE Hall of Famer z COVID-19?, Walki zapowiedziane na AEW Dark

» Pomimo swoich ostatnich występów w drużynie z Zeliną Vega, Angelem Garzą oraz WWE United States Championem Andrade. Austin Theory wciąż widnieje na stronie WWE.com jako członek rosteru WWE NXT.

Na oficjalnym kanale WWE Performance Center na YouTubie pojawił się materiał wideo z debiutu Theory’ego, który miał miejsce podczas drugiego dnia WrestleManii 36. Austin połączył siły z Garzą w konfrontacji z RAW Tag Team Champions The Street Profits.

To szalone i oszałamiające. Tak szybko się wszystko ułożyło podczas mojego debiutu na WrestleManii. Tak naprawdę nie miałem czasu na reakcję. Wiesz, słyszysz o wielkich możliwościach, więc byłem tam, aby coś pokazać. Zarejestrujcie mnie i sprawdźcie.

Wydaje mi się, że muszę szukać długiego dystansu, więc myślę o następnej WrestleManii. To jest Hollywood. Patrzę na Hollywood i właśnie tam chcę być.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE Monday Night RAW 27 kwietnia 2020: Raport

» WWE Hall Of Famer “Superstar” Billy Graham za pośrednictwem portali społecznościowych wyjawił, że jego córka Capella oraz jej mąż uzyskali pozytywny wynik na obecność koronawirusa.

Były wrestler wyjaśnił, że jego 47-letnia córka od dłuższego czasu ma podwyższoną gorączkę, ciągle kaszle oraz zrzuciła kilka kilogramów. Jego zięć jest pierwszym ratownikiem w mieście West Palm Beach i według Billy’ego wirus przeniósł się od niego na Capellę.

Na zakończenie Billy stwierdził, że może być pierwszym pracownikiem WWE Hall of Fame, któremu przyjdzie zmagać się z wirusem COVID-19. Warto przypomnieć, że Billy został wprowadzony do Hall of Fame w 2004 roku.

COVID-19 Hits Home !!!!!Hello fans, I hope all of you are healthy and covid-19 free However, that is not the case with…

Opublikowany przez Billego Graham Niedziela, 26 kwietnia 2020

» Federacja All Elite Wrestling ogłosiła dwie walki, które odbędą się podczas odcinka Dark.
Na tygodniówce Dark pojawią się niektóre gwiazdy AEW. Ich przeciwnikami będą niezależni wrestlerzy z Georgia, czyli Big Shotty Lee Johnson oraz Fearless Musa vs The Best Friends. Ponadto przeciwnikiem Jimmy’ego Havoca będzie niezależny wrestler Shawn Dean.